جستجو:
در:

درباره گالری اینفو

در ابر شهر «تهران» داشتن اطلاعات و اخبار درست و مفید می‌تواند مانع اتلاف زمان و انرژی بسیاری گردد.
ما با ایجاد این سایت، قصد اطلاع‌رسانی رویدادهای فرهنگی و هنری تهران را در گالری‌ها و نگارخانه‌های این شهر داریم؛ تا از این طریق بتوانیم گام کوچکی در نزدیک‌تر کردن گالری‌ها، هنرمندان، مخاطبان و هنردوستان این ابر شهر برداریم.

معرفی بخش‌های وب‌سایت:

تقویم صفحه اصلی:
در این تقویم، اطلاعات افتتاحیه‌ها و رخداد‌های مرتبط در گالری‌های تهران در سه هفته جاری، قبل و آتی قابل دسترسی است که با عبور نشانه‌گر ماوس از روی لوگوی هر گالری در تقویم، اطلاعات مربوط به آن رخداد ظاهر می‌شود و با کلیک روی آن می‌توان به صفحه رخداد مربوطه رفت و اطلاعات بیشتر را مشاهده نمود.

تقویم:
در این بخش شما می‌توانید با انتخاب تاریخ مورد نظر خود، از رویدادهای هنری گالری‌ها و نگارخانه‌های تهران در آن تاریخ مطلع شوید.

گالری‌ها و نگارخانه‌ها:
در این بخش شما می‌توانید اطلاعات گالری‌ها و نگارخانه‌های تهران، شامل اطلاعات تماس، نقشه، روزها و ساعات كار ... و همچنین رویدادهای هنری هر گالری مطلع شوید.

اخبار:
در بخش رخدادها از آخرین اخبار مرتبط با گالری‌ها و نگارخانه‌ها و همچنین دیگر اخبار مرتبط مطلع شوید.

به زودی بخش‌های دیگر با امكانات جدید به وب‌سایت اضافه خواهد شد كه از طریق همین صفحه اطلاع‌رسانی می‌شود.


 گالری‌داران محترم جهت تکمیل و اصلاح اطلاعات گالری خود می‌توانند فایل فرم اطلاعات گالری را دانلود، تکمیل و برای ما ارسال نمایند.
 همچنین گالری‌داران و هنرمندان محترم می‌توانند جهت اطلاع‌رسانی افتتاحیه‌ها و رخدادهای گالری خود، فایل فرم اطلاعات نمایشگاه را دانلود نموده، تکمیل و برای ما ارسال نمایند.

خواهشمنداست اطلاعات مورد نظر را به آدرس ایمیل : info@galleryinfo.ir ارسال فرمایید.

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی