جستجو:
در:

فراخوانفراخوان مسابقه طراحی پوستر با موضوع زندگی دیجیتال در راستای دغدغه‌های فرهنگی و مسئولیت اجتماعی و نیز با هدف آشنایی بیشتر جامعه طراحان گرافیک با اکوسیستم وب و موبایل توسط دبیرخانه جشنواره وب و موبایل ایران منتشر شد.

گالری گُمان با رویکرد شناسایی استعدادهای عکاسی در زمینه های مختلف و در راستای رسالت هنری خویش در پی آنست تا در کنار فعالیت های هنری خویش در دیگر زمینه های هنر، در زمینه ی عکاسی بستر مناسب جهت شناخت و رشد پتانسیل های فرهنگی، هنری در این رسانه ی خاص را فراهم آورده تا جوانان امروز را پشتوانه ای سازد برای آیندگان و در کنار اساتید هنر عکاسی در جهت اعتلای این هنر پتانسیل های فردی نهفته در عکاسان و علاقمندان به عکاسی را به نمایش بگذارد

کانون فرهنگی هنری چارچوب با همکاری موسسات آموزش عالی و گروه های فعال دانشجویی در نظر دارد که در بخش های مختلف هنری برنامه ریزی برای اجرا و خدمات رسانی فرهنگی را به عموم جوانان و دانشجویان ؛ همزمان با شروع جشنواره های فرهنگی هنری فجر در کافه پدرخوانده شروع نماید.

شرایط شرکت در نمایشگاه: - موضوع: آزاد - تکنیک: ترکیب مواد - مهلت ارسال: تصویر آثار به همراه مشخصات کار، مشخصات فردی و رزومه حداکثر تا تاریخ ۲۵ اسفند

ثبت نام و حضور در نمايشگاه رايگان ميباشد . شرايط شركت در فراخوان _موضوع:آزاد _تكنيك : آزاد _ابعاد :٥٠×٧٠ يا كوچكتر از آن _هنرمند ميتواند حداكثر ٣ اثر ارسال نمايد.

نخستین فراخوان سالانه نقاشیخط "مشق مستان" درگالری احسان از17دی1396 منتشر گردید.

نخستین فراخوان سالانه نقاشیخط "مشق مستان" درگالری احسان از۱۷ دی ۱۳۹۶ برگزار می‌شود.


عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی