جستجو:
در:

فراخوان

حرکت عکس، پوستر، کاریکاتور

موضوعات جشنواره: -موقـوفات و رقبات استان تهران -امامزادگان و بـقاع متبرکه استان تهران -اجرای امینانه نیات

در این تور مسابقه ۴ تور عکاسی برگزار می شود که در پایان این تورها با نظر داوران نشان دوازدهمین جشنواره عکس خبری دوربین.نت به نفر برتر اهدا می شود.


دوست خيالي من

شنبه 4 آذر 1396
نخستين فراخوان سالانه تصويرگري #گالري_فردا طراحي كارآكتر با موضوع :'دوست خيالي من'

هدف از برگزاري اين سالانه با توجه به حجم بالاي استعداد هاي نقاشي در كشورمان، تشویق هنرمندان برای ایجاد تمرکز و پیشرفت هنر نقاشی و همچنين ايجاد فضاي رقابتي سالم در جهت رشد اين رشته از هنرهاي تجسمي مي باشد.

فراخوان نمايشگاه نقاشى ورسوس براى نسل جوان نمايش عمومى: خانه هنرمندان ايران -١٥ تا ٢٥ دى ماه ٩٦ مهلت ارسال آثار: آخر آبان ماه ٩٦

رﺷﺘﻪ ﻫﺎی رﻗﺎﺑﺘﯽ در دوازدهمين رﺧﺪاد ﺟﻬﺎﻧﯽ ﺑﯿﻬﻨﺲ در پاييز ٢٠١٧ - ۵ آبان ماه ۱۳۹۶ ﻫﻨﺮﻣﻨﺪان ﻣﯽ ﺗﻮاﻧﻨﺪ بصورت انفرادی و گروهی در اﯾﻦ روﯾﺪاد ﺟﻬﺎﻧﯽ ﺷﺮﮐﺖ ﮐﻨﻨﺪ. رﺷﺘه ی ویژوال آرت شامل (نقاشی . عکاسی . تصویر سازی و ...) رشته ی گرافیک شامل (گرافیگ، موشن گرافیک . UI/UX و ...) و رﺷﺘﻪ ی دیزاین شامل (فشن . طراحی داخلی . طراحی صنعتی . فوتو ادیت و ...)

نخستین فراخوان سالانه عکس گالری احسان از 18مهر 1396 با موضوع ... از پیاده رو منتشر گردید. هدف از برپایی این سالانه که بخشی از اهداف بلند مدت گالری بین المللی احسان می باشد،شناسایی استعدادهای جوان در زمینه عکس و عکاسی و معرفی آنها به دنیای حرفه ای این هنر می باشد که در میان نیز اساتیدی شرکت خواهند نمود که تسریع کننده این روند برای این هنرمندان جوان خواهند بود، همچنین فراهم ساختن بستری مناسب برای برپایی نمایشگاه های بین المللی این عزیزان خواهد بود

آژانس عکس خبری دوربین‌نت دوازدهمین دوره جشنواره عکس خبری، مطبوعاتی دوربین‌.نت را برگزار می‌کند. اهداف – برگزاری جشن عکاسان ایرانی – نمایش و انتخاب عکس‌های بر‌تر سال ایران – برگزاری کارگاه‌های تخصصی عکاسی – انتخاب فیلم و مالتی‌مدیاهای بر‌تر با موضوع عکس

گالري شَلمـان در راستاي اهدف کلي اش که حمايت از هنرمندان جوان است و به منظور شناسايي استعدادهاي جوان عکاسي، فراهم ساختن بستري براي ورود هنرمندان جوان به دنياي حرفه اي و تعامل با ساير هنرمندان هم رشته و کشف نگاه هاي نو و خلاقانه در اين حوزه نخستين فراخوان نمايشگاه عکس "تهــران" را منتشر کرد. هدف اصلي برگزاري اين نمايشگاه ارائه دريافتها و تعاريف فردي هنرمندان از شهر تهـران است. بنابراين هنرمندان مي توانند تهران را در قالب تصاوير خود تعريف نمايند و اين شهر را از زواياي مختلف به نمايش بگذارند. به همين جهت از تمامي علاقه مندان براي شرکت در اين رويداد هنري دعوت به عمل مي آيد.

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی