جستجو:
در:

فراخوان‌های خرداد 1396

فراخوان پرتره‌نگاری چهره‌های سرشناس ایرانی

چهارشنبه 3 خرداد 1396 "پرتره نگاری چهره های سرشناس ایرانی" رویداد ارزشمند و ماندگاری است كه با هدف پاسداشت شخصیت های معتبر فرهنگی، ورزشی و اجتماعی ایران از سال ١٣٩٤ خورشیدی فعالیت خویش را آغاز كرده است.

فراخوان دومین جشنواره رنگ صلح

چهارشنبه 3 خرداد 1396 جهانی شدن صلح نیاز به آموزش و نهادینه شدن در وجود هر انسان را طالب می باشد تا بتوان مفهوم صلح را در هر مکانی احساس نمود ،برقراری صلح دردرون خود و جامعه باعث آرامش وزیبایی در زندگی بشریت خواهد شدوهنر در شکل گیری این مهم نقش به سزایی دارد.

فراخوان «ترنم عارفانه»، گردهمایـی بسم الله نگـاری

چهارشنبه 17 خرداد 1396 "بدایع نگاری" مشق و خلق اثر در نظام خوشنویسی ایرانی-اسلامی بوده که به "علم الجمال" شهره گشته و در آن حروف قالب ترکیب‌های خلاق، مبدعانه و در ترکیب یا استحاله با اشکال نمادین نگاشته می‌شده است و امروزه حروف نگاری (تایپوگرافی) در قالب بهره گیری از خوشنویسی و طراحی و خلق حروف همسان آن است. کلمه "بدایع" از ریشه لغوی "بدیع" به معنی نو، تازه می آید و به مصداق آن، خداوند، "مبدع السموات و الارض" است.

آرزوی من، فراخوان نمایشگاه نقاشی کودک و نوجوان، خانه‌ی هنرمندان دامغان

سه شنبه 23 خرداد 1396 آرزوهای‌ بچه‌های شهر، آروزهایی که واقعیت و خیال را به هم می‌آمیزند. ماجرای همیشگی خواستن، که با گذر زمان چهره‌اش تغییر می‌کند. تصویر این خواستنی‌ها روی کاغذ، بی‌شک شگفت‌آور خواهد بود. مشاهده‌ی آن‌ها، کنار هم، در گالری خانه‌ی هنرمندان رویدادی‌ست که در نمایشگاه "آرزوی من" اتفاق خواهد افتاد.

فراخوان نمایشگاه نقاشی‌خط «لعل خاموش» سوم و چهارم

سه شنبه 23 خرداد 1396 گالری ایده پارسی درراستای برگزاری نمایشگاه نقاشیخط با عنوان «لعل خاموش» سوم و چهارم، فراخوان آثار هنری منتشر نموده است.

فراخوان اولین نمایشگاه عکس‌های کوچک

سه شنبه 30 خرداد 1396 گالری های زرنا ( تهران )، سیتی سنتر ( اصفهان )، یادگاران ( کرمان ) در اقدامی مشترک تصمیم به برگزاری نمایشی جدید از آثار عکاسان جوان ایرانی گرفتند که برای نخستین بار و به صورت همزمان در سه نقطه از ایران و با چهار موضوع گشایش می یابد.

فراخوان طراحی نشان هواپیمایی دنا

چهارشنبه 31 خرداد 1396 ثبت‌نام در فراخوان در لحظه ارسال آثار الزامی و تنها به صورت اینترنتی امکان‌پذیر است. لذا متقاضیان باید ابتدا با پر کردن فرم مخصوص در تارنمای فراخوان ثبت‌نام کنند و بدیهی است ثبت‌نام و ارسال اثر به منزله پذیرش تمامی مقررات و ضوابط مندرج در فراخوان و آیین‌نامه فراخوان است ، درصورت که نشان ارسالی شرایط مندرج در فراخوان را رعایت نکرده باشد از فراخوان حذف می گردد.

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی