جستجو:
در:

فراخوان‌های 1396

نخستین فراخوان نمایشگاه گروهی نقاشی در گالری نقش قلم

يكشنبه 1 بهمن 1396 ثبت نام و حضور در نمايشگاه رايگان ميباشد . شرايط شركت در فراخوان _موضوع:آزاد _تكنيك : آزاد _ابعاد :٥٠×٧٠ يا كوچكتر از آن _هنرمند ميتواند حداكثر ٣ اثر ارسال نمايد.

فراخوان نمایشگاه گروهی نقاشی (رنگ سروده‌ها ۲)

دوشنبه 2 بهمن 1396 شرایط شرکت در نمایشگاه: - موضوع: آزاد - تکنیک: ترکیب مواد - مهلت ارسال: تصویر آثار به همراه مشخصات کار، مشخصات فردی و رزومه حداکثر تا تاریخ ۲۵ اسفند

فراخوان اجرای گروه های هنری در کافه پدرخوانده

سه شنبه 3 بهمن 1396 کانون فرهنگی هنری چارچوب با همکاری موسسات آموزش عالی و گروه های فعال دانشجویی در نظر دارد که در بخش های مختلف هنری برنامه ریزی برای اجرا و خدمات رسانی فرهنگی را به عموم جوانان و دانشجویان ؛ همزمان با شروع جشنواره های فرهنگی هنری فجر در کافه پدرخوانده شروع نماید.

فراخوان نمایشگاه گروهی عکاسی پرتره

دوشنبه 9 بهمن 1396 گالری گُمان با رویکرد شناسایی استعدادهای عکاسی در زمینه های مختلف و در راستای رسالت هنری خویش در پی آنست تا در کنار فعالیت های هنری خویش در دیگر زمینه های هنر، در زمینه ی عکاسی بستر مناسب جهت شناخت و رشد پتانسیل های فرهنگی، هنری در این رسانه ی خاص را فراهم آورده تا جوانان امروز را پشتوانه ای سازد برای آیندگان و در کنار اساتید هنر عکاسی در جهت اعتلای این هنر پتانسیل های فردی نهفته در عکاسان و علاقمندان به عکاسی را به نمایش بگذارد

فراخوان مسابقه طراحی پوستر با موضوع زندگی دیجیتال

چهارشنبه 11 بهمن 1396 فراخوان مسابقه طراحی پوستر با موضوع زندگی دیجیتال در راستای دغدغه‌های فرهنگی و مسئولیت اجتماعی و نیز با هدف آشنایی بیشتر جامعه طراحان گرافیک با اکوسیستم وب و موبایل توسط دبیرخانه جشنواره وب و موبایل ایران منتشر شد.

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی