جستجو:
در:

نمايشگاه دومين سالانه تبادل چاپ دستي(کارت پستال)

نگارخانه لاله

28 فروردين 1394
تا 30 ارديبهشت 1394
16 تا 20 (افتتاحیه)
9 تا 19 (غیرافتتاحیه)
مدیا: چاپ دستي

هنرمندان


نمايشگاه دومين سالانه تبادل چاپ دستي تا 30 ارديبهشت تمديد شد

پس از برگزاري اولين دوره سالانه تبادل چاپ دستي(کارت پستال) که با استقبال و توجه هنرمندان زيادي همراه بود، دومين دوره اين سالانه توسط نگارخانه لاله با هدف تبادل تجربيات هنرمندان، بازخواني ارزش ها و قابليت هاي چاپ دستي و اهداي آثار بين هنرمندان عرصه تجسمي، برنامه ريزي و سامان دهي شده است.

طي انتشار فراخوان، 198 نفر از علاقه مندان آثار خود را به دبيرخانه سالانه ارسال نمودند که پس از بررسي، تعداد 184 اثر حايز استانداردهاي چاپ دستي و قوانين تيراژ بود. همچنين در بخش مدعوين نيز 20 هنرمند شرکت نمودند.

شايان ذکر است هر هنرمند تعداد 13 نسخه چاپي همسان را به دبيرخانه ارسال نموده است که از اين تعداد 10 نسخه به صورت انتخاب تصادفي براي ديگر شرکت کننده ها به عنوان عيدانه ارسال شده و هر هنرمند نيز 10 اثر از آثار هنرمندان ديگر را دريافت نموده است. همچنين 2 نسخه در آرشيو نگارخانه نگهداري مي شود و 1 نسخه از منتخبي از آثار، در اين نمايشگاه ارائه خواهد شد.

هنرمندان : فرزاد اديبي، رضا بانگيز،احمد وکيلي،آيدين خان کشي پور،ايمان صفايي، امير طباطبايي، رضا هدايت، همايون موسوي، الهه مقدمي، بهارحمزه پور، الميرا ميرميران و ... 


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی