جستجو:
در:

نمايشگاه آثار شاگردان هانيبال الخاص

نگارخانه لاله

22 خرداد 1394
تا 03 تير 1394
16 تا 20 (افتتاحیه)
9 تا 19 (غیرافتتاحیه)
مدیا: نقاشي

هنرمندان


"نمايشگاه آثار شاگردان هانيبال الخاص"

در سال گشت هشتادو پنج سالگي تولدش

نگارخانه لاله

نمايشگاه آثار شاگردان هانيبال الخاص در سال گشت هشتادو پنج سالگي تولدش در نگارخانه لاله برگزار مي شود. اين نمايشگاه با همکاري فرزند ايشان بونا الخاص، انجمن نقاشان ايران و نشر نظر برگزار خواهد شد و هدف از آن زنده نگه داشتن ياد ايشان و تقدير از زحمات و کوشش فرهنگي هنري وي به ويژه در امر آموزش هنر است. الخاص علاوه بر فعاليت مستمر در حوزه نقاشي، تا آخرين روزهاي حيات خويش در حوزه ادبيات و نقد نيز فعال بود.

اين اولين نمايشگاه گروهي پس از درگذشت الخاص است که طيف گوناگوني از شاگردانش را در بر مي گيرد ، شاگردان و دو ستاني که نه تنها امروز خود هنرمندان برجسته اي هستند، بلکه سهم به سزايي در آموزش طراحي و نقاشي ايران دارند. دراين رويداد آثار بيش از 60 هنرمند ارائه خواهد شد.برخي از هنرمندان شرکت کننده در اين رويداد عبارتند از

رضا بانگيز، بهرام دبيري، رزيتا شرف جهان، ترانه صادقيان، نيلوفر قادري نژاد، احمد وکيلي، علي ندايي، ناصر محمدي،مسعود سعدالدين،کتايون مقدم، هادي ضياءالديني،حامد صحيحي و ديگر هنرمندان ارجمند.

نمايشگاه شاگردان هانيبال الخاص فرصتي است براي هنرشناسان و تحليل گران تا جرياني را که او در آن موثر بوده شناسايي کنند و نگذارند او  و اين جريان از حافظه تاريخي فرهنگ و هنر کشور پاک شود


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی