جستجو:
در:

من 4، ريشه ها

نگارخانه لاله

02 مرداد 1394
تا 18 مرداد 1394
16 تا 20 (افتتاحیه)
9 تا 19 (غیرافتتاحیه)

گرد‌آوری توسط:

جاويد رمضاني

هنرمندان


 

"من" عنوان نمايشگاهي است که تا کنون سه دوره از آن با حضور هنرمندان جوان حوزه تجسمي و با انتخاب آثار توسط جاويد رمضاني برگزار شده است. چهارمين نمايشگاه گروهي «من» با موضوع « ريشه ها » با حضور يازده هنرمند از تاريخ 2 مرداد 94 در نگارخانه لاله افتتاح خواهد شد.

در بخشي از بيانيه نمايشگاه آمده است که:

"ريشه‌ها" نمادي است که تکيه بر مفهوم هويت و ديگر ‌شدن و بودن دارد. مفهوم "ريشه‌ها" به مجموعه اي از فراشدهاي حاصل از ثبات و ايمان مي پردازد.

دغدغه اين مجموعه پرسش از خودآگاهي و تحولات ناخواسته  در زمان و مکان مي‌باشد و از سويي بيان آن چالش دروني‌اي است که در هر فرد جستجوگر و طبعا هنرمند حضور داشته و فصل مشترک خود را با فضا و اجتماع  در آن مطرح مي‌کند. مقصد اين نمايشگاه ايجاد مجموعه اي از قصه‌ها، تعابير، باورها و خاطرات، در قالب معناجويي اثر هنري، با تاکيد بر منِ خودآگاه در مسير رها شدن و روندي براي تحکيم اقتدار و اراده است

 

علي يحيايي،بهراد شريفي،اميرکوشامنش، مسعود جزني، نيلوفر تقي پور، حامد حکيمي، نگين فيروزي،مريم اسدي،مريم روشنفکر، سحر افتخارزاده، زينب ثقفي


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی