جستجو:
در:

بازخواني ناويراسته

نگارخانه لاله

13 شهريور 1394
تا 25 شهريور 1394
16 تا 20 (افتتاحیه)
9 تا 19 (غیرافتتاحیه)
مدیا: نقاشي

 

"بازخواني ناويراسته"

نمايشگاه آثار گروهي از نقاشان معاصر زنجان در تهران

نگارخانه لاله در ادامه رويکرد پژوهشي و  بررسي آثار هنرمندان شهرهاي مختلف، اقدام به برپايي نمايشگاه گروهي آثار منتخبي از نقاشان معاصر زنجان کرده است.

 اين رويداد با هدف بررسي تنوع و گستره جغرافيايي هنر معاصر و ايجاد فضاي تعامل بين هنرمندان خارج از مرکز و هنرمندان شهر تهران، برگزار مي شود و در نظر دارد جديدترين تجربيات تجسمي آن ها را در معرض نمايش قرار دهد.

 در اين نمايشگاه آثار نقاشي 20 نفر از هنرمندان پيشکسوت و هنرمندان جوان زنجان در معرض ديد و بررسي علاقمندان قرار خواهد گرفت.

برخي از هنرمندان ساکن تهران و از فعالان نقاشي معاصر  ايران هستند و  برخي ديگر نيز از هنرمندان  ساکن در استان زنجان هستند.

هنرمندان شرکت کننده عبارتند از:

فرح اصولي، علي ذاکري، رحمان پرچگاني، وحيد محمدي، ولي ا.. محمدي، شهلا منصوري، رضا صفري، آرمين عبدي ، سليمان محمدي،آذر قاسمي، محمد نيکخواه بهرامي، مسلم جاسمي، فرزاد محمدي، علي بابايي، ابوالفضل نظري، سحر مختاري، ليندا آهني، رضا نجفلو، ابوسعيد اسکندري، ليدا مليحي

 

شايان ذکر است اين نمايشگاه چهارمين دوره از نمايشگاه هاي ديگر شهرهاي ايران است که در نگارخانه لاله سامان دهي شده و  با همکاري خانه هنرمندان و معاونت فرهنگي شهرداري زنجان برگزار مي شود.

 آيين گشايش اين رويداد، روز جمعه 13 شهريور از ساعت 16 تا 20 خواهد بود و علاقه مندان مي توانند براي بازديد و خريد آثار تا  25 شهريور از ساعت 9 تا 13 -14 تا 19 به استثناي ايام تعطيل به نگارخانه لاله مراجعه نمايند.

 

نگارخانه لاله :تهران، خيابان دکتر فاطمي،ضلع شمالي پارک لاله، جنب هتل لاله


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی