جستجو:
در:

نمایشگاه آثار منتخب نخستین دوسالانه طراحی فصلنامه نقاشان امروز

نگارخانه لاله

07 خرداد 1395
تا 17 خرداد 1395
16 تا 20:30 (افتتاحیه)
9 تا 19 (غیرافتتاحیه)
مدیا: طراحی

هنرمندان


نمایشگاه آثار منتخب نخستین دوسالانه طراحی
فصلنامه نقاشان امروز
 
نمایشگاه آثار منتخب نخستین دوسالانه طراحی فصلنامه نقاشان امروز ، در نگارخانه لاله برگزار می شود.
این نمایشگاه  شامل بیش از 40 اثر طراحی از 29 هنرمند جوان است که طی شرکت در فراخوان دوسالانه توسط هیات داوران انتخاب شده اند. این دوسالانه توسط فصلنامه نقاشان امروز، در دو بخش نقاشی و طراحی برنامه ریزی شده و  فراخوان آن در سال گذشته با هدف برقراری ارتباط دو سویه و ایجاد تفاهم متقابل بین هنرمندان و ارتباط تنگاتنگ با افکار عمومی و بالابردن سطح کیفی هنر طراحی و نقاشی منتشر شد.
شایان ذکر است هیات داوران دوسالانه، آثار این نمایشگاه را  ضمن بررسی و ارزیابی کل آثار رسیده انتخاب نموده اند که پس از داوری نهایی 3 هنرمند به عنوان برگزیدگان نهایی انتخاب شده و در روز گشایش نمایشگاه، اسامی آنها اعلام و جوایز اهدا خواهد شد. همچنین نظر به تشخیص هیات داوران، 3 هنرمند نیز شایسته تقدیر اعلام خواهند شد.

هنرمندان راه یافته به نمایشگاه:
ابوالفضل معصومی، فرنازفلاحت باسمنج، علی بابابی،مهرنوش مقدس، خدیجه محسنی، سمیرا حاج هاشمی ورنوسفادرانی، روزبه دبیری، زهرا دهقان، سپیده میرزایی مهرآبادی، شیرین حیدری نژاد، هدیه نصیری، الهه فرمانیان، فریبا گرجیان، معصومه مقدم، ندا کاشانی، مهرداد بیات، مهدیه سهرابی، امیر عباسی، قادر منصوری، ارغوان حیدری مجد، احمد مرادی، محمدرضا عباسی، رضا جماعتی ثمرین، حکمت رحمانی فیروز آباد، فاطمه (بنفشه) ایزدی، مهنوش عباس زاده، آنالی طاهریان، فائزه اسماعیلی، فاطمه اسدالله زاده . 

گفتنی است فصلنامه نقاشان امروز ، با هدف اطلاع رسانی و آگاهی بخشی، هویت یابی، ترویج و گسترش فرهنگ و هنر امروز ، شناخت استعدادهای نوین هنری و معرفی به آحاد جامعه فعالیت خود را آغاز نموده و منتشر شده است.
آیین گشایش نمایشگاه و اعلام اسامی برگزیدگان نخستین دوسالانه طراحی ، روز جمعه 7 خرداد 95 با حضور هنرمندان و علاقه مندان از ساعت 16 تا 20 در نگارخانه لاله برگزار خواهد شد. و برای بازدید تا 17 خرداد از ساعت 9تا13-14 تا 19  به جز روزهای تعطیل ادامه خواهد داشت.
نشانی نگارخانه لاله : تهران، خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی پارک لاله، جنب هتل لاله، نگارخانه لاله. تلفن:88960492


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی