جستجو:
در:

اکنون موقع پذیرفتن‌ست

گالري هما

19 آذر 1395
تا 30 آذر 1395
16 تا 20 (افتتاحیه)
11 تا 19 (غیرافتتاحیه)
مدیا: نقاشی

«اکنون موقع پذیرفتن‌ست» سومین نمایش انفرادی امیرناصر اخلاقی تجارب هنرمند جوانی ست به دنبال شکلی از واقعگرایی ، به عقیده ی او نمایش واقعیت، چالشی ست که هنرمند را وا میدارد تا زبان انفرادی خودش را بسط بدهد و در عین حال او را دچار دگردیسی می کند.شهروز نظری درباره ی این شکل از واقعگرایی می گوید:  واقعگرایی همیشه ابعادی اجتماعی و سیاسی پیدا کرده است ولی شکل دیگری از این گرایش وجود دارد که به قول بن شان واقعیت شخصی را جایگزین واقعیت اجتماعی کرده است.
امیر ناصر اخلاقی  درباره شکل گیری این سری نقاشی ها می گوید : «شما در قاعده معمول نقاشی به واسطه تصویر کردن واقعیت همیشه با سوال «که چی ؟» مواجهید ، من برای اینکه با این بحران برخورد نکنم از تمهید خودم در بازنمایی استفاده کرده ام ، ایده ایی که یک روز خیلی اتفاقی از طریق کشف پارازیت های ماهواره ای سراغم آمد . از خودم پرسیدم که مخدوش شدن و ویرانی که بخشی از زندگی ست ،چگونه موضوع همیشگی واقعیت ست بی آنکه درعینیت بخشیدن به آن مورد مشاهده قرار گیرد !»
آثار این هنرمند تاکنون در لندن ،تورنتو، پاریس ، دبی و ابوظبی به نمایش درآمده اند ،او هم اکنون در لواسان کار و زندگی می کند. 

AmirNaser Akhlaghi


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی