جستجو:
در:

خوشه چین

گالری فردا

26 آذر 1395
تا 02 دی 1395
16 تا 20 (افتتاحیه)
16 تا 20 (غیرافتتاحیه)
مدیا: نقاشی

هنرمندان

نادر بیات


از شجريان تا شكيبايي، از انتظامي تا ستارخان
نقاشي‌هاي نادر بيات به نمايش در خواهد آمد
نقاشي‌هاي نادر بيات در نمايشگاهي با نام خوشه چين در گالري فردا به نمايش در خواهد آمد.
به گزارش روابط عمومی گالری فردا، این گالری از  جمعه 26 آذر ماه  میزبان نمایشگاه انفرادی نادر بيات است كه آثار خود را در نمايشگاهي به نام خوشه چين به نمايش در خواهد آورد.
بيات كه پيش از اين چندين نمايشگاه انفرادي موفق برپا كرده است اين بار مجموعه اي از آثار خود را براي عرضه به گالري فردا آورده است كه شامل پرتره ها و آثار مجموعه خوشه چين كه روايت تصويري است از تاريخ ايران می شود.
در اين نمايشگاه بيات سعي كرده است آثار خود را بر مبناي سیری از تاريخ گذشته و باستاني ايران و نيز تطبيق و روال آن به امروز برساند.
 وي در اين مجموعه آثاري روي ديوار برده است كه روح جستجوگرش در تاريخ و شخصيت‌هاي مهمي كه در اين وجه از  ايرانمان  تاثير داشته‌اند را به تصوير بكشد.
در بخش ديگر اين نمايشگاه بيات با تكنيك پاستل و با برداشتي ساده چهره هنرمندان و شخصيت‌هاي مهم ايران را به تصوير كشيده است. اين بخش از مجموعه را چهره افردي چون همايون شجريان، حسن كسايي، قيصر امين پور، كمال الملك، خسرو شكيبايي، علي نصيريان، عزت الله انتظامي، نادر بيات، ملك الشعراي بهار، جليل ضياپور، آيدين آغداشلو و ... تشكيل داده است.
نمايشگاه خوشه چين از 26 آذرماه تا دوم ديماه در گالري فردا برپا مي‌شود و علاقه مندان براي ديدن آن مي‌توانند از ساعت 16 تا 20 به گالري فردا واقع در خيابان کريمخان زند، زير پل کريم‌خان، خيابان حسيني، کوچه اعرابي 6، پلاک دو واحد 2 مراجعه کنند.

 


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی