جستجو:
در:

نمایشگاه نقاشی ناصر عزیزی

گالري آريانا

10 دی 1395
تا 16 دی 1395
16 تا 21 (افتتاحیه)
15 تا 20 (غیرافتتاحیه)
مدیا: نقاشی

هنرمندان

ناصر عزیزی


ناصر عزیزی 1/1/ 1349 در تهران به دنیا آمد. تحصیلات آکادمیک در زمینه نقاشی را از هنرستان هنرهای زیبای تهران آغاز کرد و در سال ۱۳۷۰ پس از اخذ دی‍پلم، وارد دانشگاه شد. او در سال 1374 موفق به دریافت لیسانس از دانشگاه آزاد تهران شد و مدرک فوق لیسانس نقاشی را در 1376 از همین دانشگاه اخذ کرد. 
با اینکه تاثیرپذیری او در سال‌های تحصیل و تجربه از هنرمندانی چون پیکاسو Pablo Picasso و گازویچ Vladimir Gazovic در لایه‌های زیرین آثارش قابل ردیابی است اما نگاه مستقل عزیزی به هنر و زیستن، هویت منحصر به فردی برای نقاشی‌های او پدید آورده است. 
کشف و شهود همیشگی، جستجویی مدام برای درک معنای زندگی و نگاه کنجکاوانه به هستی و حتی بدیهیات آن، مهم‌ترین ویژگی‌های آثار عزیزی به شمار می‌روند که حتی در فضایی سورئال در خدمت زندگی هستند و برای زیستن خلق می‌شوند. او چه در هنگامه خلق آثارش، چه در شیوه مواجهه با حرفه‌اش، زندگی را با تمام ابعادش در نظر دارد و نقاشی را بخشی از زندگی و حتی ابزاری برای ارتقای کیفیت زیستن آدمی می‌داند، از این رو می‌توان او را هنرمند زندگی دانست که برای بودن و لذت بردن و دوباره دیدن جهان و زیبایی‌هایش دست به آفرینش می‌زند. 
تاکنون نمایشگاه‌های بسیاری از آثار این هنرمند نقاش برگزار شده و او توانسته در بیش از شصت نمایشگاه‌ گروهی و انفرادی، نقاشی‌هایش را به معرض تماشای مخاطبانی از ملیت‌های مختلف بگذارد. 


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی