جستجو:
در:

عریضه‌ها

گالري سيحون دو

24 دی 1395
تا 06 بهمن 1395
16 تا 20 (افتتاحیه)
11 تا 19 (غیرافتتاحیه)
مدیا: نقاشی‌خط

عالیه روحمند و میثم همه‌ئی هنرمندان این نمایشگاه هستند عالیه روحمند متولد 1366 است و کارشناس گرافیک خود را  از دانشگاه فرهنگ و هنرواحد 2 مشهد و کارشناسی ارشد خود درا در زمینه پژوهش هنر  از دانشگاه علم وهنریزد دانشکده هنر و معماری  دریافت کرده اند.
میثم همه‌ئی ،متولد 1373 است و کارشناسی ارتباط  تصویری از دانشگاه انقلاب اسلامی تهران است.

این اولین نمایشگاه این دو هنرمند خودآموخته است در قسمتی از استیتمنت آنها امده است:
تلاش ما بر این بوده که ساختار نوشتار و عناصر خط فارسی، از ماهیت کاربردی خود رها شود و متاثر از روحیات پدید آورنده ، در لحظه خلق اثر ایجاد گردند و در سطح کاغذ آزادانه به اصل وجودی خود یعنی عنصر صرفا بصری بازگردد .تا به صورتی بالنده، رها و درهم تنیده با ارجاع به فرم عناصر خط کوفی و دوری مجدد از آن، حیاتی خیال انگیز را به نمایش بگذارند.
سعی بر آن بوده که بر خلاف شیوه های رایج خط - نقاشی، در اینجا صرفا با اجزاء شناخته شده فرمِ حروف بیانی نو از کاربرد آن ارائه دهیم تا آنجا که مخاطب در نگاه خود با خلقتی روبه‌رو شود که از یک سو فرمِ خط استفاده شده در نظرها آشنا باشد و از سوی دیگر نمودی فراتر از معنای عادت شده در آن بیابد.

نمایشگاه تا 6 بهمن 1395 درگالری سیحون 2 به ادرس : خیابان مقدس اردبیلی ، خیابان کیهان ، کوچه سینایی پلاک 24 ادامه خواهد داشت بازدید هر روز از ساعت 11 صبح الی 7 عصر گالری روزها ی دوشنبه تعطیل است.


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی