جستجو:
در:

اردبرلند ERDBERLAND

نگارخانه لاله

12 ارديبهشت 1393
تا 31 ارديبهشت 1393
17 تا 21 (افتتاحیه)
9 تا 19 (غیرافتتاحیه)


 اين نمايشگاه دوجانبه با هدف ايجاد آشنايي و ارتباط بيشتر ميان تصويرگران، هنردوستان و متخصصان ادبيات کودک با تصويرگري معاصر کتاب کودک در ايران و آلمان،طراحي شده است. بخش نخست نمايشگاه، نمايشگاه تصويرگري معاصر ايراني -انارستان-در سپتامبر 2014 ، با موفقيت بسيار در کتابخانه‌ي بين المللي جوانان مونيخ برگزار شد و اکنون سفر جهاني خود را به شهرها و قاره‌هاي ديگر آغاز کرده است.

 بخش دوم نمايشگاه، آثار تصويرگري معاصر آلماني - سرزمين توت فرنگي -در ايران  است .در اين نمايشگاه شانزده تصويرگر با حدود هشتاد اثر حضور دارند. در انتخاب آثار تلاش شده تنوع چشمگير سبک و تکنيک در هنر تصويرگري کتاب در آلمان به نمايش درآيد. بسياري از اين تصويرگران، جوايز با اهميت ملي و بين المللي دريافت کردهاند و آثار آنها شالوده تصويرگري معاصرآلمان را ساخته است. ديدن اين نمايشگاه فرصتي براي مخاطبان است که شاهد مجموعهاي از بيانهاي هنري نوين باشند که در کنار هم، سبک منحصر به فرد تصويرگري آلماني را در کتابهاي کودک شکل داده است.
 

افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی