جستجو:
در:

X-زیست

گالري Ag

05 خرداد 1396
تا 02 تیر 1396
16 تا 20 (افتتاحیه)
12 تا 20 (غیرافتتاحیه)


گالری ای. جی با افتخار اولین نمایشگاه انفرادی محمد حسن زاده و احمد مرادی را با عنوان «X-زیست» برگزار می کند.
این مجموعه با محوریت رسانه‌ی عکاسی از زاویه‌ی تازه‌ای به پدیده‌ی مهاجرت نگاه می‌کند و با دقیق شدن در دو روش زمینی و دریایی مهاجرت، از عناصری مانند اشعه‌ی ایکس و همچنین مطالعات علمی بر روی مرجان‌های دریایی برای نمایشی از تلفیق علم و هنر بهره می‌گیرد. مجموعه‌ی «X-زیست» در ادامه، بیننده را در مسیری قرار می‌دهد که سویه‌ی پرسشگری او را در باب مسایل مختلف مرتبط با حوزه‌ی فرهنگ انسانی، سیاسی و اجتماعی  فعال می‌کند. آیا هنر و علم و تکنولوژی می‌توانند در قرن بیست و یکم جدا از هم  باقی بمانند؟ آیا تمرکز بر داده‌ها و کشف زیبایی‌شناسی آن‌ها می تواند راهی برای پیوند دوباره‌ی علم و فن‌آوری و هنر  باز کند؟ هنر چگونه می تواند تاثیر رشد علم و تکنولوژی بر زندگی انسان‌ها و همینطور استفاده‌ی منابع قدرت از این رشد روزافزون را بنمایاند؟
محمد حسن زاده فارغ التحصیل رشته‌ی هنرهای تصویری از دانشکده‌ی هنرهای زیبای دانشگاه تهران و احمد مرادی دانشجوی دکترای انسان شناسی اجتماعی با گرایش رسانه‌های تصویری در دانشگاه منچستر هستند.

محمد حسن زاده، احمد مرادی: " X-زیست"

گشایش: جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶
نمایشگاه تا ۲ تیر ۱۳۹۶ ادامه دارد.

گالری Ag
ساعت بازدید: ۱۲:۰۰ ‌ ۲۰:۰۰
پنج شنبه ها و جمعه ها: ۱۶:۰۰ ‌ ۲۰:۰۰

تهران، خیابان ولیعصر، خیابان پسیان، شماره ۳
(ت) ۱۷۴۸ ۲۶۸۵ ۲۱ ۹۸+

www.aggalerie.com


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی