جستجو:
در:

نور زمین و آسمان‌ها

گالري فرهنگسراي نياوران

19 خرداد 1396
تا 04 تیر 1396
18 تا 21 (افتتاحیه)
10 تا 19 (غیرافتتاحیه)
مدیا: عکس

آیین گشایش نمایشگاه انفرادی آثار عکاسی داریوش محمدخانی  با عنوان «نور زمین و آسمان ها» جمعه 19 خرداد ماه ساعت 18 در گالری شماره 1 فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نياوران در اين نمايشگاه 90 اثر از 15 مجموعه عکس از آثار عکاسی داریوش محمدخاني در معرض ديد عموم قرار مي گيرد . محمدخانی در این مجموعه با توجه به آیات درخشان قرآن کریم و به ویژه آیه 35 سوره مبارکه نور به ثبت لحظه های نابی از های لایت ها و ریم لایت ها در طبیعت پرداخته است. این سبک از مجموعه سبک های نوین در عکاسی است که محمدخانی در این نمایشگاه به معرفی آن می پردازد.
 گفتنی است داریوش محمدخانی عضو شورای سیاست گذاری و شورای عکس خانه عکاسان ایران و عضو تدوین دروس هنر و عکاسی جهاد دانشگاهی و خانه عکاسان ايران است. وی تاکنون در بیش از 120 نمایشگاه گروهی عکس شرکت داشته است. وي همچنین 19بار به صورت انفرادی نمایشگاه برگزار کرده است.
نمایشگاه «نور زمین و آسمان ها»  از 19 خرداد تا 4 تیر در گالری شماره  1 فرهنگسرای نیاوران برقرار است و علاقمندان جهت دیدار از آن می توانند در روز های عادی از ساعت 10 الی 21 و در روز های تعطیل از ساعت 14 الی 21 به گالری شماره 1 فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند.

 


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی