جستجو:
در:

فراجهش 1

گالری ابد

06 مرداد 1396
تا 20 مرداد 1396
16 تا 21 (افتتاحیه)
16 تا 20 (غیرافتتاحیه)

گرد‌آوری توسط:

امین شاهد


فراجَـــهِش - کوششی در بازنماییِ مفهوم فرگشت

نمایشگاه فراجهش (1) روز جمعه، ششم مردادماه ، ساعت 16 به نمایشگاه گردانی امین شاهد در گالری ابد برگزار گشایش و به مدت دو هفته ادامه خواهد داشت.
این نمایشگاه که کوششی است در بازنماییِ مفهوم «فرگشت» در حوزه زیست -جامعه شناسی در ۲ فاز عکس بنیان و مجسمه های مفهومی با حمایت گالری ابد و در آن مکان برگزار خواهد شد.
جلسه پیش از برگزاری نمایشگاه در تبیینِ مفهومِ «فرگشت» و عواملِ زیست-جامعه شناسانه آن، با حضور نمایشگاه گردان ها، دکتر محمد عارف انسان شناس، کارگردان و پژوهشگر، دکتر محمدرضا مریدی پژوهشگر جامعه شناسی و اقتصاد هنر، دکتر فوآد نجم الدین پژوهشگر و مدرس هنر و زروان روح بخشان مدرس و منتقد هنرهای تجسمی روز پنجشنبه ۲۹ تیرماه در محل سالن امیرخانی خانه هنرمندان ایران، از ساعت پانزده تا ۱۷ با حضور علاقمندان برگزار شد.
نمایشگاه پیش رو حاصل تحقیق، پژوهش و تبادل نظر برگزارکنندگان با هنرمندان و پژوهشگران و منتقدان، از پاییز سال ۹۵ است و هنرمندانی چون مجید کورنگ بهشتی، کورش ادیم، مهدی مقیم نژاد، صمد قربان زاده، زهرا خرمی، صالح تسبیحی، امید شلمانی، زروان روح بخشان، محمدعلی فاموری و مهدی طالقانی در بخش عکس و هادی عرب نرمی، حسین علی عسگری، سیاوش امیری راد، پرستو پرنور، رضا تائبی، هادی محبعلی و هیربد همت آزاد در بخش حجم و مجسمه آثار خود را که برپایه موضوع و مفهوم مورد نظر ایجاد شده، به نمایش خواهند گذاشت.

 


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی