جستجو:
در:

نقش‌های نامیرا

نگارخانه نقش‌جهان

23 مهر 1396
تا 28 مهر 1396
16 تا 20 (افتتاحیه)
16 تا 20 (غیرافتتاحیه)
مدیا: نقاشی

نمایشگاه سمعی بصری نقش های نامیرا از گروه هنری «نگره» با موضوع « شاهنامه » یکشنبه 23 مهر ماه در گالری «نقش جهان» تهران افتتاح می شود.
به گزارش روابط عمومی گالری «نقش جهان»، « تارا احمدی»، «سارا شیرازی پیام» و «فاطمه حسین پور » 3 هنرمندی هستند که نقاشی های خود را در معرض دید علاقمندان قرار می‌دهند.
در سخنی به نقل از دکتر الهی قمشه ای آمده است: «در هنر برکتی دوگانه است: یکی زیبا کردن جهان با آفرینش عین زیبایی، و دیگر بخشیدن چشم زیبابین به مخاطبان هنر تا آنچه را پریشان و ناموزون می نماید خوش و موزون ببینند.»
گروه هنری نگره فعالیت خود را در قالب تیم دانشجویی که در رشته گرافیک مشغول تحصیل هستند از سال 1396 شروع کرده اند . هدف گروه خلق نقاشی هایی برجسته با موضوع شاهنامه که افراد روشندل بتوانند این نقش ها را تجسم کنند.  مدیریت برنامه های این تیم هنری توسط بهنام تقی لو ؛کارشناس گرافیک شرکت تبلیغاتی آرکا استار انجام می گیرد .  لازم به ذکر است کلیه ی امور تبلیغاتی و تیزر «بعدسوم » محصول این تیم خلاق و کوشا بوده است .
مراسم افتتاحیه نمایشگاه گروه «نگره» یکشنبه 23 مهرماه از ساعت 16 الی 20 در گالری «نقش جهان» با حضور علاقمندان هنرهای تجسمی برگزار می‌شود.
این نمایشگاه تا 28 مهرماه در نگارخانه «نقش جهان» به آدرس نیاوران، کوچه همایونفر، کوچه سعدی، کوچه حافظ، خیابان محمودی۲، پلاک۹ و تلفن 22716220 برقرار است. 
علاقه‌مندان روزهای دیگر از ساعت 16 تا 19 فرصت دارند از این نمایشگاه بازدید نمایند.


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی