جستجو:
در:

نمایشگاه نقاشی کمال‌الدین قطب

نگارخانه بهنام دهش‌پور

21 مهر 1396
تا 27 مهر 1396
16 تا 20 (افتتاحیه)
9 تا 15 (غیرافتتاحیه)
مدیا: نقاشی

نمایشگاه نقاشی کمال الدین قطب از روز جمعه 21 مهرماه 1396 در نگارخانه بهنام دهش‌پور گشایش می‌یابد. تعداد آثار او در این نمایشگاه 35 اثر نقاشی است. ایشان در خصوص آثار خود می گوید: « خود را نه نگارگر و نه نقاش می دانم و در کارهایم شیوه ایرانی به سبک خود را دارم. این نمایشگاه نقطه عطفی در ارائه کارهای من است. هرکدام از آثار دارای عنوان و موضوع مجزا است...»
آثار او در این نمایشگاه شامل دو بخش است: 1-نگارگری سنتی  2-کتاب آرایی(بازسازی و بازآفرینی اسناد تاریخی که زیرمجموعه ای از نگارگری است)
این هنرمند که سالها در رشته نقاشی و نگارگری سنتی فعالیت کرده است، نقاشی های ایرانی خود را با عناصری مانند فرش،ترمه،کاغذهای خطی کهنه،فلز و .. درآمیخته و سبک جدیدی را ارائه داده است.
کمال الدین قطب متولد ۱۳48 و دانش آموخته رشته نگارگری و تذهیب است و تاکنون در بیش از 40 نمایشگاه انفرادی و گروهی داخلی و خارجی آثار خود را به نمایش گذاشته است.
لازم به ذکر است بخشي از عوايد حاصل از اين نمايشگاه صرف تأمين هزينه دارو و درمان بيماران مبتلا به سرطان خواهد شد.
گشایش: جمعه 21 مهر ساعت 16 الی 20
بازدید از نمایشگاه: 22 الی 27 مهر، ساعت 12 الی 19 
نگارخانه بهنام دهش‌پور: خیابان شهید لواسانی(فرمانیه غربی)، کوچه شهید جباریان(فروردین سابق)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13
شماره تماس : 75409 داخلی 211

 


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی