جستجو:
در:

پورتفولیو ۰۲

گالری محسن‌همکف

21 مهر 1396
تا 10 آبان 1396
16 تا 21 (افتتاحیه)
16 تا 21 (غیرافتتاحیه)
مدیا: عکس

آثار عکاسی شش هنرمند ایرانی در نمایشگاهی با عنوان «پورتفولیو 02» در گالری محسن برگزار خواهد شد. این آثار بازتاب رویکرد منسجم هنرمندان است که در قالب یک پروژه یا مجموعه­ای­ از آثار ارائه شده است؛ آثاری که این هنرمندان از طریق تجربه­ورزی، جدیت و تلاش خلق کرده­اند.

هدف گالری محسن از برگزاری مجموعه نمایشگاه­های پرتفولیو (که اولین نسخه­ی آن در سال گذشته برگزار شد) فراهم آوردن بستری جدید برای ارائه­­ی آثار، جلب توجه مخاطبان به اهمیت جمع­آوری آثار هنری و نیز مواجهه­ی نزدیک و بی­واسطه­ی آن­ها با آثار هر هنرمند است.

«پورتفولیو» مجموعه­ای از آثار هنری است که علایق، تجربیات و توانایی­های بصری و نیز سبک یا شیوه­ی کار هر هنرمند را به مخاطبان نشان می­دهد. مجموعه­داران، موزه­ها و کتابخانه­های دانشگاه­ها از مخاطبان اصلی این گونه نمایشگاه­ها هستند.

جمع­آوری عکس عملا با اختراع عکاسی مقارن بود. امروزه سرمایه­گذاری روی پورتفولیو یک استراتژی هوشمندانه برای مجموعه­داران جدی و آینده­نگری است که نمی­خواهند هر اثر را به قیمت گزاف خریداری کنند بلکه می­خواهند رویکرد و طرز برخورد هنرمند مورد نظرشان نسبت به موضوعی خاص را از نزدیک دنبال کنند.


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی