جستجو:
در:

آرایه‌ها در گذر زمان

نگارخانه چهار

12 آبان 1396
تا 22 آبان 1396
۱۶ تا ۲۱ (افتتاحیه)
11 تا 23 (غیرافتتاحیه)


نمایشگاه «آرایه‌ها در گذر زمان» با مجموعه آثار طراحی جواهر معاصر فریش البرزکوه و مریم خزعلی برگزار می‌شود.

نمایشگاه «آرایه ها در گذر زمان» با مجموعه آثار طراحی جواهر معاصر فریش البرزکوه و مریم خزعلی جمعه ۱۲ آبان ماه ساعت ۱۶ در نگارخانه چهار برگزار می شود.

نمایشگاه آرایه ها در گذر زمان در واقع نمایش مجموعه آثاری است که تقریبا از ابتدای ساخت جواهرسازى معاصر در حدود ۶ تا ٧ سال پیش آغاز شده و هر ساله مجموعه هایی ساخته و ارایه شده است. این نمایشگاه در نقاط مختلف ایران و کشورهاى دیگه به نمایش در آمده و بعد از طی چند سال برای اولین بار تمامی این مجموعه ها جمع آورى شده است که البته تعداد بسیاری از این آثار بصورت تک نسخه بوده و اثر مشابه آن در این نمایشگاه ارایه شده است.

در این نمایشگاه روند و رشد سال ها تلاش در زمینه جواهر سازی معاصر را می توان یک جا مشاهده کرد که از هر هنرمند به تعداد ١٠٠ تا ١٢٠ اثرِ برگزیده که با جنس نقره و برنز ساخته شده، انتخاب و در معرض دید عموم گذاشته شده است.

موضوع مجموعه آثار فریش البرزکوه در زمینه اجتماعی و زندگى روزمره ایرانی هاست و هرآنچه که از فرهنگ معاصر مصرفى در زندگى مانند فرش، تمبر، روزنامه و ... می توان دید و آثار مریم خزغلى ترکیب سنگ، فلز و سمبل های شرقی مانند زن و مرد شرقى، گل و مرغ هاى معاصر شده شرقى با تکنیک سیاه قلم بر روى فلز و معاصر کردن این تکنیک ها صورت گرفته است.

فریش البرزکوه ماه گذشته در دوسالانه فلورانس توانست جایزه سوم طراحی جواهر معاصر ایران را دریافت کند.


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی