جستجو:
در:

نمایشگاه نقاشی‌های طیبه ایمانی

نگارخانه نقش‌جهان

10 آذر 1396
تا 15 آذر 1396
۱۶ تا ۲۰ (افتتاحیه)
16 تا 20 (غیرافتتاحیه)
مدیا: نقاشی

هنرمندان

- شواتیر


نمایشگاه نقاشی «طیبه ایمانی» جمعه 10 آذر ماه در گالری «نقش جهان» تهران افتتاح می شود.
به گزارش روابط عمومی گالری «نقش جهان»، ایمانی در این نمایشگاه که «اسرین» نام دارد، کارهای خود را که در سبک میکس مدیا، نگارگری شده، در معرض دید علاقمندان قرار می‌دهند.
پیرامون این نمایشگاه و موضوع آن آمده است: «اسرین در کردی به معنای اشک پاک و زلال است؛ زلالی و پاکی همان چیزی ست که در وجود هر انسانی در بدو تولد متجلی است؛ در آلبوم اسرین نماد کودکی است که وجودش زلالی ذات آدمی را تجلی می بخشد. این مجموعه با هدف زنده شدن پاکی‌ها و سادگی‌ها در وجود انسانها  توسط نقاش آفریده شده است.»
طیبه ایمانی در سال 1361 در شهر کرمانشاه در یک خانواده کاملا هنری متولد شد. پدربزرگ مرحومش، آیت الله مرتضی نجومی از مفاخر شهر کرمانشاه، استاد خط و یکی از چهره‌های ماندگار کشور بود و همچنین دایی بزرگوارش آقای حسین نجومی از اساتید مینیاتور و نقاشی هستند.
ایمانی از سال 1388 نقاشی را بطور جدی و در زمینه رنگ روغن و اکرولیک شروع کرد و بسیاری از سبکهای نقاشی را فرا گرفت.
وی با برگزاری نمایشگاههایی در گالریهایی چون گالری انقلاب (سال 89) و گالری سرو (سال 92) و گالری مینا رزازی (سال 95) حرفه اش را به طور جدی‌تری ادامه داد.
خانم ایمانی زیر نظر اساتیدی چون حسین نجومی، مینا انوشه و محسن ایرانی آموزش دیده است و دارای مدرک بین المللی نقاشی پیشرفته از موسسه ITD کانادا و مجتمع فنی تهران و همچنین خود اکنون از مدرسین نقاشی می باشد.
مراسم افتتاحیه نمایشگاه اسرین که در سبک میکس مدیا نگارگری شده است، روز جمعه 10 آذر از ساعت 16 تا 20 با حضور علاقمندان برگزار می گردد
این نمایشگاه تا 15 آذر دایر می باشد و علاقه‌مندان از ساعت 16 تا 19 فرصت دارند از آن بازدید نمایند. نگارخانه شنبه تعطیل است.
حضور عزیزان باعث شعف آفریننده آثار و دلگرمی اهل هنر خواهد بود.


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی