جستجو:
در:

سفر زندگی

نگارخانه نقش‌جهان

17 آذر 1396
تا 22 آذر 1396
۱۶ تا ۲۰ (افتتاحیه)
16 تا 20 (غیرافتتاحیه)
مدیا: عکس

هنرمندان

کیوان کاسب


از کودکی همزمان با تحصیلاتم فعالیت های متعدد هنری و فرهنگی در زمینه هایی از جمله تئاتر، طراحی و خوشنویسی داشته ام و علاقه به عکاسی هم در پی سال ها سفر علمی و مطالعاتی به دور دنیا و ثبت خاطراتم به صورت عکس ، در من ایجاد شد. 
در سفرهایم به دور دنیا از مکان های بسیار زیبایی دیدن کردم و عکس گرفتم. سفر مهمترین دغدغه من در زندگی شد و  ثبت لحظه های سفر مهم تر. عکس ها روایت زیبایی هایی هستند که از کنارشان به راحتی نگذشتم. در این عکس ها سعی شده موضوعات شهری و طبیعی از نگاهی متفاوت در معرض دید مخاطب قرار بگیرد. از تکنیک اچ دی آر در این عکس ها با استفاده از نرم افزار طراحی شده توسط خودم استفاده کرده ام که فضای های رنگی و گرمی را در آن ها به وجود آورده است. حدود ۴ سال است که به صورت حرفه ای به عکاسی مشغول و قسمتی از عکس هایم را در سایت های فروش عکس آنلاین به فروش رسانده ام. این نمایشگاه، سومین تجربه نمایشگاه انفرادی از سفر و عکاسی هایم که بعد از نمایشکاه انفرادی در خانه هنرمندان ایران در آذر ماه ۹۴ و گالری نقش جهان در مهر ماه ۹۵ می باشد.


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی