جستجو:
در:

آئینه خیال

نگارخانه نقش‌جهان

27 بهمن 1396
تا 02 اسفند 1396
۱۶ تا ۲۰ (افتتاحیه)
16 تا 20 (غیرافتتاحیه)
مدیا: نقاشی

 

نمایشگاه گروهی نقاشی «مه رو ملّاكی» و «فاطمه اميراحمدی» با عنوان «آئينه خيال» جمعه ٢٧ بهمن ماه در گالری «نقش جهان» تهران افتتاح می شود.
به گزارش روابط عمومی گالری «نقش جهان»، ملاكي و اميراحمدي که هنرجويان خانم «سامانتا ثابت نيا» می باشند، کارهای خود را با تکنیک رنگ روغن و سبك ميكس رئال و امپرسيونيسم در معرض ديد علاقمندان قرار می‌دهند.
مه رو ملاكي متولد ١٣٦٤ در تهران است که نقاشي را نزد استاد مهرداد جمشيدي آغاز نمود و به صورت حرفه اي نزد استاد «سامانتا ثابت نيا» ادامه داد. كارهاي وي اغلب تلفيقي از رئال و امپرسيون است و تا كنون در چندين نمايشگاه گروهي در خارج از كشور از جمله ايتاليا، آمريكا و تركيه شركت كرده است. 
فاطمه اميراحمدی هم که زير نظر اساتيدی چون آقاي مسعودي و خانم ثابت نيا آموزش ديده، تا كنون در ٤نمايشگاه خارج از كشور بصورت گروهي شركت كرده و اولين نمايشگاه خود در ایران را در گالري نقش جهان برگزار می کند.
نمايشگاه «آينه خيال» ٢٧ بهمن ٩٦ با حضور جمعي از اساتيد و علاقمندان به هنر نقاشي از ساعت ١٦ الي ٢٠ در نگارخانه نقش جهان واقع در نیاوران، از میدان یاسر یه سمت تجریش، کوچه همایون‌فر، کوچه سعدی، کوچه حافظ، خیابان آیت‌الله محمودی، پلاک9 افتتاح مي‌گردد و تا ٢ اسفند ماه به جز شنبه از ساعت ۱۶ تا ۱۹ ادامه خواهد داشت.
از شما هنردوستان گرامي صميمانه دعوت به عمل مي آيد تا با حضور خود باعث شعف آفريننده آثار و دلگرمي اهل هنر شويد.


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی