جستجو:
در:

نخستین نمایشگاه هنرمندان فردا

گالری باغ کتاب تهران

18 اسفند 1396
تا 25 فروردین 1397
۱۶ تا ۲۱ (افتتاحیه)
۱۱ تا ۲۱ (غیرافتتاحیه)

هنرمندان


مجتمع گالري باغ كتاب با نخستين نمايشگاه هنرمندان فردا به استقبال بهار مي رود.
مجتمع گالري باغ كتاب تهران با حمايت مجموعه گالري هاي آرت سنتر و همراهي اكسپوي دانشجويي، دانشگاه الزهرا، پرشين بلو، باغ كتاب تهران و سايت تنديس اقدام به برگزاري «نخستين نمايشگاه هنرمندان فردا» جهت كشف و حمايت از استعدادهاي هنرمندان جوان مينمايد. هيئت منتخب آثار اين نمايشگاه از ميان 6000 اثر از هنرمندان سراسر كشور بالغ بر 150 اثر را انتخاب نمودند كه اين آثاراز قيمت پايه 500 هزار تومان تا 5 ميليون تومان ميباشد. آثار هنرمندان تجسمي از جمعه 18 اسفند از 16 تا 21 در افتتاح نمايشگاه رونمايي ميگردند و بازديد عموم تا 25 فروردين 97 از 11 تا 21 ادامه خواهد داشت. آرت سنتر جهت تشويق و حمايت هنرمندان برگزيده از آثار هنرمند رتبه اول نمايشگاه اقدام به برگزاري نمايشگاه انفرادي خواهد نمود و از آثار هنرمندان 10 رتبه اول، نمايشگاه بزرگ در مجتمع باغ كتاب برگزار ميگردد و همچنين اين نمايشگاه در نمايشگاههاي معتبر خارجي نيز ادامه خواهد يافت و 10 اثر برگزيده نمايشگاه خريداري ميگردد.
هم زمان با افتتاح نمايشگاه 18 اسفند، از ساعت 4 بعد از ظهر تا 9 شب بانك اطلاعات هنرمندان نيز فعاليت خود را آغاز مينمايد. هنرمندان تجسمي جهت تكميل منبع كامل دسترسي به اطلاعات و رزومه، تصاوير تنوع آثار، ميتوانند نسبت به تحويل CD نمونه آثار، اطلاعات فردي و رزومه و پرتره هنرمند و تكميل فرم مربوطه، صرفاً به صورت حضوري اقدام نمايند.
از آثار برگزيده بانك اطلاعات هنرمندان نيز نمايشگاه انفرادي و گروهي در داخل و خارج از كشور برگزار خواهد شد.

ستاد برگزاري 
نخستين نمايشگاه هنرمندان فردا
مجتمع گالري باغ كتاب


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی