جستجو:
در:

میراث معاصر

گالری فرمانفرما

21 اردیبهشت 1397
تا 11 خرداد 1397
16 تا 20 (افتتاحیه)
11 تا 19 (غیرافتتاحیه)


 

گالری فرمانفرما، از 21 اردیبهشت ماه لغایت 11 خرداد ماه سال 1397، اولین نمایشگاهِ گروهی امسال خود را برپا می کند. این نمایشگاه با هدفِ گردآوریِ آثار نقاشی و مجسمه سازی هنرمندان معاصر و اساتید نامیِ این حوزه برگزار می شود.

برخی از هنرمندان این نمایشگاه افراد مطرح تاریخ هنر ایران هستند که چهره در نقاب خاک کشیده اند و برخی دیگر از هنرمندان، اکنون سال های پختگی و شکوفایی هنر خود را سپری می کنند. گالری فرمانفرما افتخار دارد به مدت سه هفته، میراث دارِ هنرِ معاصرِ این مرز و بوم باشد. هنرمندانی چون علی آذرگین، شهریار احمدی، فرامرز پیلارام، فرامرز رحمانی، امیرحسین زنجانی، پروانه رودگر، محمود زنگنه، محمدهادی فدوی، پرویز کلانتری، فریده لاشایی، اردشیر محصص، شهره مهران، مسعود نهاوندی و مهدی ویشکایی.          

گالری فرمانفرما به آدرس خیابان کریمخان زند، خیابان خردمند شمالی، کوچه اعرابی ۲ میزبان شما هنرمندان و هنر دوستان گرامی ست. همه روزه  به غیر از دوشنبه ها از ساعت 12 الی 20 و روزهای جمعه از ساعت 16 تا 20 شیرینیِ هنر را به نگاه شما هدیه می دهیم.


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی