جستجو:
در:

نیستی در هست

نگارخانه ملل

04 خرداد 1397
تا 13 خرداد 1397
16 تا 20 (افتتاحیه)
9 تا 20 (غیرافتتاحیه)
مدیا: نقاشی

 

نمایشگاه نقاشی  با عنوان " نیستی در هست"  آثارمشترک  داریوش رحمانی و نرگس ملکی از تاریخ 4 تا 13 خردادماه در نگارخانه فرهنگسرای ملل برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای ملل ؛ نیستی در هست عنوان نمایشگاهی است ازآثار دو هنرمند نقاش با کارنامه ای از فعالیت ها و نمایشگاههای متعدد داخلی و خارجی که هر کدام از دید خود به مفهوم سیال این عنوان پرداخته اند.

نرگس ملکی  محور همیشگی  آثارش زن را دستمایه خلق تصاویر رویاگونه ای کرده است که رهایی ، خلسه و بی وزنی را به ذهن مخاطب میاورد ، نیست شدن دریک هستی تازه ....

داریوش رحمانی با نگاهی متفاوت نگاهش به سالها و قرن های دور برمیگردد اما هنوز چون اوهامی ، در پس ذهن ها لانه کرده و شکوهش بار دیگر به حیاتی تازه در هستی پدیدار می شود.

این نمایشگاه شامل بیش از  25 تابلو نقاشی با تکنیک رنگ و روغن و سبک آثار سورئال در معرض دید عموم قرار خوهد گرفت .

افتتاحییه این نمایشگاه جمعه 4 خرداد ماه از ساعت 16 می باشد.

  علاقمندان جهت بازدید از این نمایشگاه می توانند در  تاریخ یاد شده  از ساعت 9 تا 20 به نشانی  بزرگراه صدر، خیابان قیطریه ، فرهنگسرای ملل مراجعه و یا  جهت اطلاعات بیشتر از برنامه های این مرکزمی توانند  به  نشانی اینترنتی Melal.farhangsara.ir  و اینستا گرام به نشانی farhangsaramelal 1 مراجعه کنند.


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی