جستجو:
در:

آثار نقاشی شیرین اتحادیه

گالري فرهنگسراي نياوران

18 خرداد 1397
تا 27 خرداد 1397
17 تا 21 (افتتاحیه)
10 تا 19 (غیرافتتاحیه)
مدیا: نقاشی

 

گالری شماره 1  فرهنگسرای نیاوران میزبان آثار نقاشی شیرین اتحادیه 
آیین گشایش نمایشگاه انفرادی آثار نقاشی شیرین اتحادیه روز جمعه 18 خرداد ماه ساعت 17 در گالری شماره 1 فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینش‎های هنری نیاوران، در این نمایشگاه که به پیشنهاد و  دعوت فرهنگسرای نیاوران برگزار می‎شود، 30 اثر از آثار منتخب شیرین اتحادیه که طی سال‎های 1394 تا کنون خلق شده‎اند در معرض دید علاقمندان قرار می‎گیرد. این آثار پیشتر در داغستان، بیروت و ... به نمایش در آمده بودند، و متعلق به مجموعه‎هایی از این هنرمند با نام «مهاجرانی که خاطره سرزمینشان را با خود می‎برند» و مجموعه انتزاعی «در غیاب آدم‎ها» هستند.
شیرین اتحادیه، دانش‎آموخته رشته معماری مدرسه لوور و پلی تکنیک ساوت بانک لندن است که به صورت خودآموخته به هنر نقاشی روی آورده است. این هنرمند در خلق آثار خود از تکنیک ترکیب مواد بهره می‎جوید و سبک وی نیز انتزاعی ایرانی است. ویژگی برجسته این سبک در نقاشی، شخصیت رنگ‎ها و موتیف‎های خاص است. اتحادیه در آثارش همواره بر عواطف و صراحت در بیانش تأکید داشته است و کارهایش در عین مدرن بودن با ریشه های فرهنگ و سنت ایرانی پیوند دارد. نقاشی‎های این هنرمند، در هر شیوه کاری که عرضه کرده، از شهامت نقاش در ارائه و اجرا گواهی می‎دهند.
گفتنی است نمایشگاه انفرادی آثار نقاشی شیرین اتحادیه از 18 تا 27 خرداد ماه در گالری شماره 1 فرهنگسرای نیاوران بر پاست. علاقمندان می‎توانند جهت بازدید از این نمایشگاه در روزهای عادی از ساعت 10 الی 21 و در روزهای تعطیل از ساعت 14 الی 21 به گالری شماره 1 فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند. 

 

 


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی