جستجو:
در:

روح تو، جسم من

گالری شلمان

25 خرداد 1397
تا 30 خرداد 1397
16 تا 20:30 (افتتاحیه)
16 تا 20 (غیرافتتاحیه)
مدیا: نقاشی

 

با من، رنگهایم، و سوژه ام، سوار بر ابر رویاهایم شوید و سفری کوچک به دنیای من کنید. اسمهایمان را کنار هم نوشته ام، تا کنار من، ابدی شود ماندنت.
رویای تو همچون گلدان ست، از جنس الماس که از این تک شاخه وجود من محافظت می کند. من کنج خانه ام لانه ای ساخته ام، زندگی می کنم ولی این روح منست که همچون تو پرواز می کند، اوج می گیرد و فرود می آید.
من تار، تو پود و حال بالهایم چگونه بافته شود، ترمیم شود که نیستی. بیا، نرم بیا، گرم بیا و آب کن آغوش یخ بسته ام را. زندگی خواهیم کرد با آسمانی مملو از ستارگان عشق که روشنی می بخشند به جاده پرواز ما. من و پرنده ام عاشق پروازیم و دنیا از اوج چه زیبایی خاصی دارد.

گشایش نمایشگاه: جمعه 25 خرداد ساعت 16 تا 20:30
ادامه نمایشگاه: تا 30 خرداد ساعت 16:30 تا 20:30
 


I have written our names next to each other to have you by my side for eternity.
Your dream is taking care of me such as a flower in a flower pot. I've made a nest on the corner of my house, simply living, but my soul flies, soars and lands like you.
How my wings will be knitted when you are not here as
You are the wrap and I'm the woof. Come to me, come to me softly and melt my frozen embrace with your warmth.
We will live in the sky full of love stars shining on our path. We love to fly and what a beautiful world, we see when we soar.

Opening: Friday, June 15, 2018 from 4 to 8:30 pm.
Exhibition continues until June 20, from 4:30 to 8:30 pm.


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی