جستجو:
در:

من فاخر نیستم

گالري هما

25 خرداد 1397
تا 05 تیر 1397
16 تا 20 (افتتاحیه)
11 تا 19 (غیرافتتاحیه)
مدیا: نقاشی

هنرمندان

ارسیا مقدم


 

باغ های ارسیا در گالری هما

نگاه نو اکسپرسیونیستی ارسیا مقدم هر چند دیر هنگام کشف شد اما به دلیل صداقت نقاشانه اش به سرعت مورد توجه قرار گرفت. آثار ارسیا بیش از هر چیز پیرامون خاطرات و قصه‌های شخصی او شکل می گیرد، خودش در این باره می‌گوید :" هنرمند برای واقعی ماندن هیچ راهی جز رجوع به خودش ندارد ."

سری جدید نقاشی های ارسیا مقدم با تیتر " من فاخر نیستم " مانیفستی ست درباره ی نقاشی، هنرمند در مقدمه ی این نمایش گفته است که چگونه با قرار دادن خودش در یک کنش خاص از غلطیدن در دام هنر نخبه پسند و از سوی دیگر در دامان هنر دکوراتیو پرهیز کرده است . همزمان با این نمایش در گالری هما، کتاب مجموعه آثار ارسیا مقدم و گفت گوی او با شهروز نظری رونمایی می شود . شهروز نظری درباره ی این کتاب می گوید :" آشنایی من با ارسیا تجربه ی کم نظیری ست ، او از معدود هنرمندانی ست که فارغ از آنچه در جامعه ی هنری در جریان ست تنها به خودش رجوع کرده و در کتاب " از باغ به آشپزخانه " شاهد خواهید بود که درباره ی چگونگی این رجعت حرف زده است . ارسیا همانطور که با پارامترهای عرفی جامعه ی هنری ناسازگاری می کند به همین طریق فاصله اش را با این گروه اجتماعی مشخص حفظ کرده است .


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی