جستجو:
در:

شعرهای رنگی من

نگارخانه نقش‌جهان

08 تیر 1397
تا 13 تیر 1397
16 تا 21 (افتتاحیه)
16 تا 20 (غیرافتتاحیه)

هنرمندان

نشمین ریاضی


 

نمایشگاه نقاشی‌های آبستره «نشمین ریاضی» با عنوان «شعرهـاى رنگىِ من»، ۸ تیرماه در گالری «نقش جهان» تهران افتتاح می شود.
به گزارش روابط عمومی گالری «نقش جهان»، «نشمین ریاضی» متولد شیراز و بزرگ شده بوشهر است که از کودکی به نقاشی علاقه داشته و با حمایت والدین خود، طراحی و رنگ شناسی را نزد اساتید زمان خود فرا می‌گیرد. 
ریاضی سال ۱۳۶۷ به آلمان میرود و در شهر «هانوفر» دوره هنرهای تجسمی و دکوراسیون داخلی را در موسسه «کونست فابریک» و نیز دوره «نقش یوگا در هنر» را نیز فرا میگیرد.
این بانوی هنرمند سپس به انگلستان مهاجرت نموده و در شهر «ووستر» دوره طراحی آناتومی و رنگ آمیزی صورت و اندام را نیز طی نموده و در سال 1385 برای مدتی به ایران آمده و دو نمایشگاه انفرادی برگزار مینماید.
«نشمین ریاضی» سال1394 در پی آشنایی با استاد «ایرج شایسته پور»، نقاشی آبستره را که پیروی نکردن از هرگونه الگو و شبیه سازی است، با ایشان شروع نموده که این مرحله، نقطه آغازی است برای نوآوری و خلاقیت های ذهنی اش. او نقاشی انتزاعی و آبستره اکسپرسیونیسم را با تلاش دنبال کرده و در سال 1395 نیز در شهر «ووستر» انگلستان نمایشگاهی از آثارش را برگزار میکند.
ریاضی که این روزها در ایران به سر میبرد، بنا دارد نمایشگاهی از آثارش را در نگارخانه نقش جهان برپا کند.
نمایشگاه انفرادی نقاشی آبستره «نشمین ریاضی» جمعه 8 تیر ماه 97 با حضور جمعي از اساتيد و علاقمندان به هنر نقاشي از ساعت ١٦ الي 21 در نگارخانه نقش جهان واقع در نیاوران، از میدان یاسر یه سمت تجریش، کوچه همایون‌فر، کوچه سعدی، کوچه حافظ، خیابان آیت‌الله محمودی2، پلاک9 (شماره تماس 22716220) افتتاح مي‌گردد و تا 13 تیر ماه به جز شنبه از ساعت ۱۶ تا 20 ادامه خواهد داشت.
از همه علاقمندان به هنر آبستره نیز جهت شرکت در این افتتاحیه دعوت مینمائیم و میهمان‌نوازی نیز رسم ماست.


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی