جستجو:
در:

در ستایش زوال

گالری فرمانفرما

22 تیر 1397
تا 07 مرداد 1397
16 تا 20 (افتتاحیه)
11 تا 19 (غیرافتتاحیه)

هنرمندان

میترا سلطانی


 

گالری فرمانفرما، از 22 تیر ماه تا 7 مرداد ماه سال 1397، نمایشگاهِ انفردی میترا سلطانی را برگزار می کند. این هنرمند که دانش آموختۀ مقطع کارشناسی ارشد رشته گرافیک دانشگاه هنر تهران است، با پیشینه ای که در دورۀ کارشناسیِ رشتۀ نقاشیِ دانشگاهِ شاهد، اخذ کرده؛ آماده است تا جهان بینی اش نسبت به هنر را در مجموعۀ اخیرِ نقاشی هایش ارائه دهد.

"در ستایش زوال" نام این مجموعه از آثار اوست که بیانگرِ نگرشِ این هنرمند به جهان پیرامونش است. نقاشی های میترا سلطانی، معرفِ فلسفه ایست مبتنی بر ناپایداری و نقصان. او در دنیای اطرافش به دنبال ردِّ پایِ زمان می گردد و همواره در صدد است تا حس زیبایی شناسیِ نابش را درون عیب و نقص و در نهایت سادگی ببیند. این هنرمند که به درکی نو از زوال رسیده، با ظرافتِ هرچه تمام تر، زیبایی را از لایه های زمان بیرون می کشد و روحی جدید به کالبدِ کهنۀ کاغذهای قدیمی می دمد. میترا شاعر لحظه هاست... او به خوبی زیباییِ اندوهناک در ناپایداری زندگی را به تصویر می کشد.

گالری فرمانفرما به آدرس خیابان کریمخان زند، خیابان خردمند شمالی، کوچه اعرابی ۲ میزبان شما هنرمندان و هنر دوستان گرامی ست. همه روزه  به غیر از دوشنبه ها از ساعت 12 الی 20 و روزهای جمعه از ساعت 16 تا 20 درکی نو از هنر را به نگاه مشتاقِ شما، هدیه می دهد.


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی