جستجو:
در:

آهنگ های طبیعت درون

نگارخانه شمیده

22 تیر 1397
تا 27 تیر 1397
16 تا 20 (افتتاحیه)
۱۶ تا ۲۰ (غیرافتتاحیه)
مدیا: نقاشی

هنرمندان


 

«آهنگ های طبیعت درون»
نمایشگاه گروهی نقاشی

آیا ما انسان هایی هستیم که تا حدی در جهان مرده ایم یا انسان هایی هستیم بسیار حساس در برابر جهان؟ بسیاری از ما تحت تاثیر نیرو و اجبار جهان بیرون قرار داریم و به همین ترتیب نیروهای قدرتمند نیز درون ما فعال اند و ما را به سوی خود می کشند. ما در میان این دو نیروی متضاد خُرد خواهیم شد، مگر آن که من دست از کنترل زندگیمان بردارد. این من صاحب نظام ارزشی یگانه خود نیست. ارباب خانه خود نیست.  در تمام روز، آن نقاب یا پرسونا با مهارت تمام به کار مشغول است، اما کار که به پایان می رسد آن آهنگ های شوریده و غریب، جان و تن ما را تسخیر می کنند. این جاست که دیگر من نمی تواند آهنگ ها را خاموش سازد. هیچ ایگوی قدرتمند و متمایزی وجود ندارد که بتواند در برابر آهنگ های طبیعت درون بایستد.

گروه هنری "درخت سفید" با همراهی گالری "شمیده" در سومین نمایشگاه خود علاقمندان را به بازدید از آثار: یاسمن ابراهیمی زاده، مونا احمدی، محمد اسدی، رامونا ایزدی یار، سمیه پناهی، محدثه حاجی ده آبادی، درسا حسین خانی، زهرا حسین زاده، ملیسا صباغی، محبوبه علیزاده، رضوان کاظم پور، شهین نبویان پور، دلارام نبی، سیاوش نیرمی و شادی وثوق دعوت می نماید.


افتتاحیه: جمعه، ۲۲ تیر ماه
بازدید تا ۲۷ تیر ماه
ساعات بازديد ١٦ الي ٢٠

آدرس: تهران، بلوار میرداماد، خیابان سنجابی (بهروز) بن بست یکم، پلاک ۸، طبقه اول، واحد ۱۲
شماره تماس: ۲۲۹۲۲۷۹٦


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی