جستجو:
در:

بعد رفتن

گالری سایه

12 مرداد 1397
تا 17 مرداد 1397
17 تا 21 (افتتاحیه)
11 تا 20 (غیرافتتاحیه)
مدیا: عکس

 

گالری سایه در هفته پیش رو میزبان نمایشگاه گروهی عکس تحت عنوان "بعد رفتن" است. عکاسانی که در این مجموعه شرکت دارند:
گلناز حسن زاده، جاوید تفضلی، سما صفایی، سعید عامری هستند. آنها در مورد این نمایشگاه نوشته اند:
" زیر لب گفت : نفست را بردار، از شهر بیرون بزن، همین حالا که ایستاده ای، آبشاری در حال افتادن است.هنوز از پستوهای هیروشیما دود می خیزد. همین حالا که ایستاده ای پیر زنی خسته از هزار سال رفتن کنار رود گنگ نشست و بر زمین ریخت . قرینه ی تو درست آنسوی گِردی زمین نوزادی اولین نفسش را کشید و چند وجب بالا تر مردی آخرین نفس را. در قطب مردی به قل زدن قابلمه خیره مانده و درست قرینه اش آنسوی گِردی زمین صیادی تور را به آب انداخت.نفست را بردار ... راه بیفت ... همین حالا هزار پرنده بالای سر زنی در نپال گذشت و نرمی پر زندشان را مین خنثی نشده ای لب مرز شکست. چند ساعت دیگر ماهِ کامل آسمان تفلیس را روز می کند، نفست را بردار ...
‎گفتم تو چی ؟ تو نمی آیی ؟ نفسی عمیق کشید .. آینه را بخار گرفت..."
افتتاح اين نمايشگاه در روز جمعه 12 مرداد ماه مى باشد كه علاقه‌مندان مى توانند از ساعت 17 الی 21 در مراسم افتتاحیه نمایشگاه حضور به هم رسانند. گالری سایه در خیابان کریمخان، خیابان سنایی، کوچه سیزدهم پلاک 21، تا 17 مرداد ماه همه روزه از ساعت 11 تا 20  پذیرای علاقه مندان و هنردوستان خواهد بود. شماره تماس گالری نیز 88827886 می باشد.


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی