جستجو:
در:

دیدن

گالری سایه پلاس

12 مرداد 1397
تا 17 مرداد 1397
17 تا 21 (افتتاحیه)
11 تا 22 (غیرافتتاحیه)
مدیا: چیدمان

 

گالری سایه پلاس در هفته پیش رو میزبان نمایشگاه گروهی چیدمان تحت عنوان "دیدن" است. 
ماهرو صیاد، هانیه شجاع و آلاله امیری در مورد این نمایشگاه نوشته اند:
" نگاه کردن عملی است انتخابی، عناصر طبیعی در زندگی امروزی جایگاه خود را از دست داده است و از آنجایی که ما هیچ گاه به عناصر نگاه نمی کنیم بلکه همیشه به رابطه ی بین آن عناصر با خودمان نگاه می کنیم، جلوه های زیبایی شناسی شان برایمان نادیدنی شده است و از این روی کمی تامل و صرف نظر از شتاب زدگی در نگاهمان خصوصاً تصاویری که رسانه ها با تمام توانشان هر روزه انواع مختلف ترس ها، اضطراب ها و دگردیسی را به ما تزریق می کنند، ما وامانده در گردباد اشکال و رنگها زندانی شده ایم که به طرز نامحسوسی در ذهن مان تلنبار شده است.. شاید لازم باشد تا لحظه ای در این هیاهو تنها با چشم هایمان با تمام جانمان از نو دیدن و کشف کردن زیبایی را تجربه کنیم."
افتتاح اين نمايشگاه در روز جمعه 12 مرداد ماه مى باشد كه علاقه‌مندان مى توانند از ساعت 17 الی 21 در مراسم افتتاحیه نمایشگاه حضور به هم رسانند. گالری سایه پلاس در خیابان کریمخان، خیابان سنایی، کوچه سیزدهم پلاک 21، تا 17 مرداد ماه همه روزه از ساعت 11 تا 20  پذیرای علاقه مندان و هنردوستان خواهد بود. شماره تماس گالری نیز 88827886 می باشد.


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی