جستجو:
در:

نمایشگاه تابستانه آرتیبیشن

گالری آرتیبیشن

16 شهریور 1397
تا 25 شهریور 1397
16 تا 20 (افتتاحیه)
10 تا 17 (غیرافتتاحیه)


 

در پی فراخوانی که آرتیبیشن در طول دو هفتۀ گذشته داشت، آثار زیادی از سراسر ایران از هنرمندان جوان و باتجربه را جمع‌آوری کرد؛ این نمایشگاه به‌طورکلی نه تنها از هنرمندان سایت آرتیبیشن که از همۀ هنرمندان دعوت شده بود تا آثار خود را با تخفیف‌های ویژه و قیمتی مناسب به فروش برسانند.

در این فراخوان 700 هنرمند از هنرمندان عضو آرتیبیشن و خارج از آن شرکت کردند، از بین این هنرمندان 85 هنرمند و 116 اثر در نمایشگاه فروش تابستانه پذیرفته شده است. در این نمایشگاهِ فصلانه، آرتیبیشن سعی داشته است آثاری را تا اندازۀ یک در یک مترمربع و با تخفیف‌هایی ویژه از هنرمندان تا سقف قیمت 5 میلیون تومان جمع‌آوری کرده و در معرض بازدید علاقه‌مندان هنر و خرید سرمایه‌گذاران قرار دهد.

فروش ویژۀ این نمایشگاه به صورت آنلاین و آفلاین در سایت و گالری آرتیبیشن برگزار خواهد شد و از همۀ مخاطبین برای بازدید از این نمایشگاه دعوت می‌شود.

نمایشگاه راس ساعت 16 روز جمعه 16 شهریورماه برگزار و تا 25 شهریور ماه ادامه خواهد داشت در روز افتتاحیه این نمایشگاه از ساعت 16 تا 21 و در 9 روز بعدی از ساعت 11 صبح تا 8 شب و در روزهای تعطیل از ساعت 16 تا 20 برای بازدید عموم گشوده خواهد بود.


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی