جستجو:
در:

مکالمات

گالری فرمانفرما

23 شهریور 1397
تا 06 مهر 1397
16 تا 20 (افتتاحیه)
11 تا 19 (غیرافتتاحیه)
مدیا: نقاشی

هنرمندان

اکبر میخک


 

گالری فرمانفرما، از 23 شهریور تا 6 مهر ماه سال 1397، نمایشگاهِ انفردی نقاشی های اکبر میخک را برگزار می کند. این هنرمندِ برجستۀ اصفهانی که فعالیت هنری خود را به طور حرفه ای در آکادمی هنرهای زیبا و انستیتوی تجربیِ دیزاینِ سَن پُلِ رم پی گرفته است؛ اکنون به واسطۀ پیشینه ای که طی سالیان متوالی اندوخته، هنر و اندیشه اش را در قالب مجموعه ای جدید از آثارش از اصفهان به گالری فرمانفرما آورده است.

"مکالمات" نام این مجموعه از آثار اوست. نقاشی های اکبر میخک، معرفِ گفت و گوی او با مخاطبانش به وسیلۀ عناصر الفبایی ست که باعث شده وی از خط فارسی به عنوان فرم هایی صرفا تصویری و نه خواندنی در مکالمه با مخاطبانش، بهره گیرد. در آثار او خط همواره به مثابه فرم و تصویر عمل کرده است، نه نوشته. مکالمات او با فرمِ انتزاعی حروف و رنگ، تصویری می سازد به وسعت دنیای درونی اش.

گالری فرمانفرما به آدرس خیابان کریمخان زند، خیابان خردمند شمالی، کوچه اعرابی ۲، میزبان شما هنرمندان و هنر دوستان گرامی ست. همه روزه  به غیر از دوشنبه ها از ساعت 12 الی 20 و روزهای جمعه از ساعت 16 تا 20 درکی نو از هنر را به نگاه مشتاقِ شما، هدیه می دهد.


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی