جستجو:
در:

دشت گریان ۲

نگارخانه لاله

20 شهریور 1397
تا 17 مهر 1397
16 تا 19 (افتتاحیه)
9 تا 19 (غیرافتتاحیه)
مدیا: عکس

هنرمندان


 


دشت گریان2

نمایشگاه عکس های آیینی محرم

در نگارخانه لاله

 

این نمایشگاه با همکاری موزه عکسخانه شهر در نگارخانه لاله برگزار می شود که ۲۳ عکاس در آن حضور دارند و از زوایای مختلف به موضوع آیین های محرم و عاشورا پرداخته‌اند. 

چند موضوع را می‌توان به عنوان موضوع‌های غالب نمایشگاه شناسایی کرد: کودک و عاشورا، آئین‌ها و نمادهای عاشورایی و تیپ‌شناسی اجتماعی مردم در عزاداری‌های عاشورایی.

در این نمایشگاه تعداد 31 قطعه عکس از هنرمندانی همچون: مرتضی امین الرعایایی، سارا باقریان، نگارطاری، مینا جامی،سارا چهره گشا، بهارخانی،علیرضا دولتی، مهدی رجبی، رضا روحانی، کیانوش سعادتی، مبین سمیعی، فرزاد صفدری، میلاد عبادی،حسین قاسمی، سهیل قنبرزاده، امیرکبیری، مهسا کوروندی، سما نجفی نوبر،حسین نظری، محمدجواد وثوقی، بهنام یاسینی نمایش داده می‌شود.

افتتاحیه نمایشگاه روز سه شنبه 20شهریورماه1397 از ساعت16 تا 19خواهد بود. علاقمندان برای بازدید می‌توانند تا 17مهر به جز ایام تعطیل از ساعت 9تا13و14تا 19و پنجشنبه ها تا ساعت 13به نگارخانه لاله واقع در خیابان فاطمی، ضلع شمالی پارک لاله، جنب هتل لاله مراجعه کنند.تلفن:88960492


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی