جستجو:
در:

من یک زن هستم

گالری شلمان

13 مهر 1397
تا 18 مهر 1397
۱۶ تا ۲۰:۳۰ (افتتاحیه)
16 تا 20 (غیرافتتاحیه)
مدیا: نقاشی

گرد‌آوری توسط:

الهام گردون زاده


به تصویر کشیدن چهره زنان عصر حاضر با نگاهی متفاوت به آن انگیزه اصلی هنرمندان جوان این نمایشگاه بوده است. برخی آثار بازگوکننده چهره هایی درد کشیده، دچار ابهام، ترس و دودلی بوده و در بعضی دیگر آرامش مضاعفی به چشم می خورد. اما در تمامی آثار، پاکی و معصومیت زن هویدا است.
هر هنرمند بطور کاملاً شخصی، احساس درونی و دغدغه های شخصی خود را با تکنیک خاص خود همراه ساخته است تا بیان آن در آثارش ملموس تر باشد. با دیدن آثار شاید نوعی همذات پنداری ناخودآگاه را در ذهن بیننده شکل داده و حتی خود را در آنها ببیند.
در جامعه ما همواره درک جایگاه زنان با آنچه واقعیت و حقیقت است، فاصله بسیاری داشته و همین امر سبب شده که زنان تا به امروز نتوانند جایگاه خود را در جامعه به درستی پیدا کنند. شاید بهتر باشد تا نگاه به زنان در جامعه تغییر کرده و جایگاه مهم  این نماد عشق و رحمت شناخته شود.
در این نمایشگاه آثاری از فاطمه سادات فقيه دزفولی، فرناز معبودی، طلايه خواجه نصيرطوسی، ماهرخ ملک، مونا هنرمند، هانيه همايونی به نمایش گذاشته خواهد شد.


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی