جستجو:
در:

رقص رنگ

گالری فرهنگسرای اندیشه

13 مهر 1397
تا 19 مهر 1397
۱۶ تا ۱۹ (افتتاحیه)
9 تا 20 (غیرافتتاحیه)
مدیا: نقاشی

گاه صدایی که به گوش می رسد، انگیزه ای نزدیک برای رنگ پذیری دارد.
بنگرید، پیش روی ما تلاطمی است از رنگ ها. اینجا صدای رنگ را می شنویم .صدایی که گاه شنیده ایم و درنیافته ایم و گاه شنیده ایم و دانسته ایم. در اینجا همنوازی رنگ ها آغاز گشته و موسیقی رنگینی برخاسته است. در این هنگام اگر باد برخیزد رقص رنگ آغاز میگردد.

آنچه یاری رسان من در خلق این آثار بوده است، تکنیکی است نوپا با نام فلوئیدآرت (Fluid Art) که چندیست هنرمندان سراسر دنیا از آن بهره میگیرند. روشی سرشار از حس آزادی و بیانگر زیبایی که همگان می توانند از آن بهره گیرند تا فارغ از قید و بند شکل و طرح ، احساسات خود  را به تصویر کشند. تکنیکی که در آن اتفاق حرف اول را میزند و همیشه شما به عنوان خالق مجذوب مخلوق خود خواهید بود. مسیری که در آن آزادی نقش اصلی را ایفا میکند و رنگ ها نقشه ی راه خود را ترسیم میکنند. نتیجه هر چه باشد بسیار دلنشین خواهد بود.

در این مجموعه بر آن شدم تا برای سومین بار انواع گوناگونی از این روش را به عرصه ی نمایش در آورم تا آنچه خود تجربه کرده ام و همواره از آن لذت بردم را با شما به اشتراک گذارم. باشد که شما نیز مانند من این تجربه را پشت سر گذارید و از هنر لذتی دوچندان ببرید.


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی