جستجو:
در:

باز-بینی

گالری تم

13 مهر 1397
تا 18 مهر 1397
۱۷ تا ۲۰ (افتتاحیه)
15 تا 19 (غیرافتتاحیه)
مدیا: عکس

باز-بینی؛  نگاهی به روزن تنگ تماشا


نمایشگاه عکس بازبینی با 22 اثر از 7هنرمند، روز جمعه 13مهر ماه در گالری تم افتتاح می­شود. در این نمایشگاه آثاری متشکل از عکس در شیوه­های ارائه مختلف و یا آثاری مبتنی بر عکس از هنگامه گلستان، کوروش ادیم، مهرداد رباط جزی، علی رنجبران، غزال غضنفری، صدرا وجدانی و برهان ابن­الدین به نمایش درخواهد آمد.

در بخشی از بیانیه این نمایشگاه به قلم کورش ادیم نمایشگاه­گردان این نمایشگاه می­خوانیم:« زندگی شهری و معماری بی روح و بی رحم کلانشهرها و به ویژه هیولاشهری چون تهران و افق­های مسدود و دیدهای محدود و محصور خود از عوامل آزار جسم و جان و دیدگان انسان معاصر است. در این شرایط نامراد افق­های باز دارایی گران­بهایی است برای چشم­های جوینده­ی عکاس حتی اگر در مقابلش و بین دیدگانش و افق فراخ رو به رو کسی، کسانی، چیزی یا چیزهایی وجود و حضور یابند».

ادیم درباره این نمایشگاه و دلیل جمع­آوری این آثار می­گوید:« در جمله آخر بیانیه  این مسئله مطرح شده ، عکاس نیاز به فضای باز دارد ولی در کلان­شهرها و معماری بی­روح شهری این فرصت را از عکاس و البته انسان معاصر گرفته­اند. این نمایشگاه فرصتی است برای نگاه دوباره به این پدیده آزارنده، این­که ببینیم این اتفاق با ما چه کرده و اگر نبود شاهد چه مناظری می­بودیم و این موضوع در بخشی از آثار ارائه شده در نمایشگاه در نظر گرفته شده است».


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی