جستجو:
در:

تنوع در حومه درخت گيلاس

نگارخانه لاله

14 آذر 1393
تا 16 دي 1393
16 تا 20 (افتتاحیه)
9 تا 19 (غیرافتتاحیه)
مدیا: طراحي - نقاشي- مجسمه- حجم

هنرمندان


دومين نمايشگاه سالانه آثار هنرمندان خودآموخته در نگارخانه لاله

نگارخانه لاله  با هدف بررسي پژوهشي  بسترها و مولفه هاي شکل گيري آثار هنرمندان خودآموخته ، دومين نمايشگاه سالانه آثار گروهي از اين هنرمندان را با عنوان "تنوع در حومه درخت گيلاس"برگزار مي نمايد. اين رويداد با هدف ارايه شوق تصويري و بکر هنرمندان برگزار مي شود . هنرمنداني که از ديرباز تاکنون، فارغ از جريان‌هاي مرسوم و آکادميک و به موازات آن در جامعه معاصر به تجسم احساسات خود ادامه داده اند . در اين رويداد آثار 13 هنرمند به نمايشگاه گرداني مرتضي زاهدي در قالب نقاشي، حجم و آثار تلفيقي به نمايش در خواهد آمد. هنرمندان شرکت کننده عبارتند از :  زنده ياد مکرمه قنبري ، حسن حاضرمشار ، داود کوچکي، عليخان عبدالهي، زنده ياد سليم کرمي، ذبيح ا.. محمدي، امير کمند، محسن رمزي، شهين بارور، تاج سر جعفري، اعظم فخر جلالي و محمد آريايي.
 شايان ذکر است  تفاوت اين نمايشگاه نگارخانه لاله با سال گذشته در حضور چندين هنرمند جديد با تنوع بيان هنري از نقاط مختلف کشور است. همچنين همزمان با ايام برگزاري نمايشگاه، چندين ورک شاپ و نشست پژوهشي با حضور هنرمندان و کارشناسان نقد آثار هنري برگزار خواهد شد.

 


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی