جستجو:
در:

نگارخانه مینا

خیابان پاسداران، گلستان دوم (فلاح زاده) شماره 120
مشاهده وب سایت
روزهای تعطیل:
ساعات کار: 16 تا 19
021- 22541606

پست الکترونیک:
گالری مینا برآن است تا در دوره­ی جدید فعالیتش، به­ گونه ­ای روشمند و پویا در فضای هنرهای تجسمی معاصر ایران بکوشد و در غنی­ تر کردن آفرینه ­های هنری پیشرو و حمایت از هنرمندان کشور، سهمی شایسته و موثر داشته باشد.
 
گالری مینا، چون هر نگارخانه­ ی پیشرو در این حرفه، به متعادل کردن دو کفه­ ی فرهنگی و اقتصادی هنر ملتزم است، بنابراین وظیفه­ ی فرهنگی ­اش با شناختن و شناساندن هنرمندان جوان، ترویج هنر نوآورانه­ی سنتی وآزاد که در کشور تولید شده­ اند، توجه و حمایت از کلیه ­ی دستاوردهای با  ارزشی که فرهنگ تصویری معاصر را غنا می ­بخشد، در عین حال بازشناسی و نکوداشت هنرمندانی که سهمی در تاریخ هنر کشور داشته ­اند، یاری­گر رشد متوازن نیروهای موثر کارآمد در فضای هنرهای تجسمی کشور است.
 
بنا به وظیفه ­ی اقتصادی، همسو با گرایش­ های سنجیده در متن اقتصادِ هنرهای تجسمی، وظیفه دارد با معرفی آثار هنرمندان و تشخیص جایگاه آنان،  به فروش و ترویج آثار ایشان اقدام کند، که این­ همکاری اقتصادی،  هنرمندان را قادر می­سازد تا با درآمد ناشی از فروش آثار خود از طریق گالری، فعالیت حرفه­ای­شان را پی گیرند.

 


لیست گالری‌ها

لیست گالری‌ها و نگارخانه‌های تهران

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی