جستجو:
در:

چگونه طبیعت به خود می نگرد ؟

فرانسه، پاریس11 اسفند 1396 لغایت 27 اسفند 1396

02 Mar 2018
/ 18 Mar 2018
Media: Photography- Video

چگونه طبیعت به خود می نگرد ؟
نمایشگاه عکاسی و ویدیو آرت 


پاریس ، مارس ۲۰۱۸


انجمن دوازده کارگاه که پیش از این کار خود را با تولید و پخش فیلم کوتاه آغاز کرده بود، در دومین برنامه ی خود با همکاری شهرداری پاریس، خانه ی برنامه های دانشجویی و خانم ها فرزانه محمدی ، سهیلا احمدی فرد و پولین لینوسکی اقدام به برگزاری نمایشگاه ویدیو آرت و عکاسی با موضوع طبیعت و یا چگونه طبیعت به خود می نگرد ، کرده است.

هنرمندانی از جمله : یسری مجتهدی، محمد کردی، روح الله طامهری و محمد مهدی یارجانی از کشور ایران، میو یامازاکی از ژاپن، دیانا ون هاماش و ژان- برنارد شاردل از فرانسه و آنا تامایو از کلمبیا در این نمایشگاه شرکت کرده اند.

هدف از برگزاری این نمایشگاه، به نمایش گذاشتن یک نوع هارمونی هنری از نگاه هنرمندانی است که فاصله های مرزی آن ها را از هم جدا کرده و اما نقطه ی مشترک آنها تفکر ، خلاقیت و نوع نگاهشان با طبیعتی است که طی سال ها، چهره های گوناگونی در قاب های هنرمندانه نقش گرفته است. 
هرکدام از هنرمندان، با ارايه ی ایده ای متفاوت، تلاش کرده اند تا در این نقطه از جهان پا را فراتر از تمام مفاهیم بگذارند و طبیعت را درك كرده و خلاقانه و زيبا شناسانه در آثار خود جان ببخشند


دیگر رخدادهای بین‌المللی

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی