جستجو:
در:

11نگاه

اصفهان

موزه هنرهای معاصر اصفهان

15 شهریور 1397
لغایت 13 مهر 1397
18 تا 20
مدیا: عکس

هنرمندان


 

"11نگاه" با ایده هایی نو افتتاح می شود

به گزارش ایمنا،... نمایشگاه "یازده نگاه"... پنج‌شنبه، ۱۵ شهریور، ساعت ۱۸، با حضور "فرید خدارحمی" (هنرمند و مدرس فلسفه هنر دانشگاه تربیت مدرس تهران)، در گالری شماره سه موزه هنرهای معاصر اصفهان افتتاح می شود.

هم‌چنین در آیین افتتاحیۀ این نمایشگاه، "سیدعلی معرک نژاد" مدیر مجموعه تاریخی فرهنگی مذهبی تخت فولاد و "علی معینی" مدیر مجموعه فرهنگی ورزشی گردشگری توسعه سپاهان، تعداد ۱۱ قطعه عکس به نمایش درآمده (متعلق به مجموعه اداری تحت مدیریتشان) را به گنجینه موزه هنرهای معاصر اصفهان اهدا خواهند کرد.

"مهدی تمیزی" رییس موزه هنرهای معاصر اصفهان، ضمن اعلام برگزاری گشایش نمایشگاه عکس "یازده نگاه" و اهدای عکس از دو مجموعه تخت فولاد و توسعه سپاهان به گنجینه این موزه، از مدیران ارشد شهری و مدیران مراکز وابسته به شهرداری اصفهان دعوت کرده است که اگر صلاح می دانند، آثار هنری ارزشمند در مجموعه های تحت مدیریت خود را به گنجینه موزه هنرهای معاصر اصفهان اهدا کنند؛ چرا که گنجینه موزه هنرهای معاصر اصفهان، از لحاظ حقوقی متعلق به شهرداری اصفهان و از لحاظ معنوی، متعلق به شهروندان اصفهان است و هر چه پربارتر باشد، ارزشمندتر است.

خبرگزاری ایمنا، 13شهریور97


افتتاحیه‌های همزمان

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی