جستجو:
در:

رخدادهای اردیبهشت 1395

شماره جدید مجله «قاب» منتشر شد

يكشنبه 5 اردیبهشت 1395 مرور بر سالی که گذشت / قاب بعد از یک‌سالگی

نمایشگاه سومین سالانه تبادل چاپ دستی در نگارخانه لاله گشایش یافت

دوشنبه 6 اردیبهشت 1395 نمایشگاه سومین سالانه تبادل چاپ دستي(کارت پستال) عصر روز جمعه 3 اردیبهشت ماه با حضور جمع کثیری از هنرمندان و علاقه مندان در نگارخانه لاله گشایش یافت. در این نمایشگاه 119 اثر چاپ دستی در دو بخش بهار(نوروز) و آزاد ارائه شد که با تکنیک هایی همچون: کالکوگرافی )حکاکی روی فلز)، زیلوگرافی(حکاکی روی چوب و لینولئوم)، لیتوگرافی، سریگرافی(سیلک اسکرین) و کولاگرافی خلق شده اند.

برگزاری بزرگداشت و نمایشگاه خانوادگی «عیسی احمدی» بنیان‌گذار هنرهای تجسمی در دماوند

يكشنبه 12 اردیبهشت 1395 همایش بزرگداشت و نمایشگاه خانوادگی «عیسی احمدی» بنیان‌گذار هنرهای تجسمی شهرستان دماوند 21 اردیبهشت‌ماه در این شهرستان برگزار می‌شود.

مراسم رونمایی از کتاب «سایه پدربزرگم» هوشنگ پزشک نیا

سه شنبه 14 اردیبهشت 1395 گردآورنده: سحر خلیلیان - مدیر هنری و مدیر پروژه: آرش صادقی ل.ن - مشاور و دبیر پروژه: علی بختیاری

تئاتر محیطی «پروانه»

چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395 شکل اجرایی اثر به یک معنی ادامه ی آن چیزی است که در کار ِ قبلی گروهمان " آمستردام " شکل گرفت ، یعنی استفاده از معماری به شکلی که سعی بر آن باشد که چیزی به آن تحمیل نشود ، یعنی که در یک نوع تعامل با معماری اجرا شکل بگیرد ، طبعا در طول ِ فرایند تمرین تغییراتی در فضا ایجاد میشود اما تقسیم بندی فضا ها و فرم اصلی بنا محفوظ است و به اجرا شکل میدهد .

همایش بزرگداشت بنیانگذار هنر های تجسمی شهرستان دماوند استاد عیسی احمدی برگزار شد.

پنجشنبه 30 اردیبهشت 1395 همایش بزرگداشت بنیانگذار هنر های تجسمی شهرستان دماوند استاد عیسی احمدی در مورخه 21اردیبهشت ماه با هدف عدم تمرکز رخداد های مهم فرهنگی،هنری در شهر تهران در سالن آمفی تاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی همین شهرستان برگزار شد.

رونمايى از ٣ كتاب كودك . نشر سَكو

پنجشنبه 30 اردیبهشت 1395 رونمايى از ٣ كتاب كودك . نشر سَكو و اولين كارگاه يك روزه خلاقيت كودك به همراه قصه خوانى و ساخت مجسمه شخصيت ها از اشيا دور ريختنى، تصويرسازى و نقاشى بر اساس متن براى كودكان گروه سنى الف و ب

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی