جستجو:
در:

رخدادهای اردیبهشت 1396

گزارشی از نمایشگاه «توان دوست داشتن و دوست داشته شدن، انسان دشواری وظیفه است»

يكشنبه 3 اردیبهشت 1396 این نمایشگاه گروهی مولتی مدیا با گردآوری فرشید پارسی کیا، از اول تا 25 اردیبهشت ماه در گالری دنا برپا شده است.

هنرهای مردمی ایران در چهارمین نشست "مطالعات تاريخ هنر ايران"

يكشنبه 10 اردیبهشت 1396 نشست " هنر مردمی و تاریخ نگاری هنر ایران" دوشنبه 11 اردیبهشت 96 با گفتار هادی سیف در نگارخانه لاله برگزار می‌شود. چهارمین نشست "انجمن منتقدان هنرهای تجسمی" از مجموعه "مطالعات تاریخ هنر ایران" به هنرهای مردمی اختصاص دارد.

لیلی گلستان: درخت های اسماعیلی شاعرانه هستند

يكشنبه 10 اردیبهشت 1396 گزارشی از نمایشگاه نقاشی علیرضا اسماعیلی در گالری گستان، و گفتگو با لیلی گلستان و علیرضا اسماعیلی

خوانش‌گری عصرِ دُوُم: داني‌یِل والاس در نگارخانه علیها

سه شنبه 12 اردیبهشت 1396 گالری علیها چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه ساعت ۵ عصر، میزبان دومین عصر خوانشگری نیمروزی با عنوان " ماهي‌یِ بزرگ " (اقتباس از رمانی به همین عنوان) است.

بازخوانی نقاشی دیواری‌های دوره‌ی قاجار با حضور ویلم فلور

جمعه 15 اردیبهشت 1396 پژوهشکده‌ی فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی روز شنبه 16/2/96 ساعت 14الی 17 جلسه ای را با حضور ویلم فلور (Willem Floor)، ایران‌شناس و متخصص تاریخ ایران در مورد «نقاشی دیواری در دوره‌ی قاجار» برگزار می‌نماید.

نشست نیومدیا شماره ی چهل و سه | پیام مفیدی، واریاسیون هایی بر ابزار یک آناتومی انسانی

شنبه 16 اردیبهشت 1396 به مناسبت سومین نمایشگاه انفرادی پیام مفیدی در گالری اثر با عنوان «واریاسیون هایی بر ابزار یک آناتومی انسانی»، برای گفتگویی با حضور بهرنگ صمدزادگان و همایون سیریزی روز یکشنبه هفدهم اردیبهشت ماه ساعت شش و نیم در پروژه های نیومدیا گرد هم میاییم.

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی