جستجو:
در:

رخدادهای شهریور 1395

پروژه فرهنگی ایران- اتریش

يكشنبه 14 شهریور 1395 پروژه فرهنگی ایران- اتریش، با همکاری کانون موسیقی معاصر و بنیاد لاجوردی، 15 تا 19 شهریور ماه در بنیاد لاجوردی برگزار می شود.

نمایشگاه منتخبی از پوسترهای پروژه ی گروهی گالری طراحان آزاد در گالری هینترلند اتریش

يكشنبه 14 شهریور 1395 نمایشگاه منتخبی از پوسترهای پروژه ی گروهی گالری طراحان آزاد | به انتخاب آریا کسایی | هفده شهریور تا هفده مهر نود و شش | گالری هینترلند / وین / اتریش

پدیده جانبی

سه شنبه 16 شهریور 1395 نمایشگاه گروهی نقاشی | افتتاحیه: 19 شهریور 16الی 21

تهران بازيافته: ترسيم زندگى خانگى بر بدن شهر

پنجشنبه 18 شهریور 1395 در راستای سوژه «زندگی خانگی» در فصل تابستان، پلتفرم ۲۸ میزبان دو معمار جوان از آتلیه UNULAUNU از کشور رومانی می باشد. ما در این کارگاه معنای «زندگی خانگی» را در فضایی می بینیم که در آن دنیای ایده آل درونی بر دنیای احاطه کننده بيرونى بازتاب می یابد. ما معتقدیم که «تاثیر» این بازتاب کلید درک رابطه میان ما و معماری و همچنین ما و تجربه شهری است.

آثار ماندانا مقدم و یاشار آذر امدادیان در نمایشگاه " امنیت ملی" در سانفرانسیسکو

پنجشنبه 18 شهریور 1395 آثار ماندانا مقدم و یاشار آذر امدادیان در کنار هجده هنرمند و گروه هنری سرشناس جهان در نمایشگاه " امنیت ملی" در سانفرانسیسکو به نمایش درمی آیند افتتاحیه 10 سپتامبر در قلعه فورت وینفیلد اسکات، سانفرانسیسکو

قسمتی از بازی "۲"

دوشنبه 22 شهریور 1395 در این اجرا ابراز گر صوتی به وسیله ی چراغ قوه ای که روی پیشانی اش نصب شده، قسمتهایی از نقاشی را مشاهده می کند و تفسیر صدایی ِ خود را ابراز می کند و نقاش، آن قسمتها را می پوشاند.

ششمین نمایشگاه سالیانه کانون عکس انجمن سینمای جوانان اصفهان

چهارشنبه 31 شهریور 1395 ایده گالری شهر اصفهان از روز پنج شنبه ۱ مهر ماه میزبان ششمین نمایشگاه سالیانه کانون عکس انجمن سینمای جوانان اصفهان خواهد بود. در این نمایشگاه آثار ۳۳ عکاس عضو کانون، شامل ۷۲ اثر و ۵مجموعه عکس با ۳ بخش (آزاد – اصفهان – موبایل ) در ابعاد ۵۰*۷۵ بر روی دیوار خواهد رفت.

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی