جستجو:
در:

رخدادهای مهر 1395

ششمین نمایشگاه سالانه هنر دیجیتال تهران | تادااکس 1395

پنجشنبه 1 مهر 1395 دوم تا نهم مهر در گالری محسن

هم‌آوایی رویاها | Unision of Dream

دوشنبه 5 مهر 1395 بنیاد لاجوردی و مرکز طراحی دانشگاه هنر کالیفرنیا ورکشاپی را بصورت مستقیم در حوزه هنر تعاملی برگزار می کنند. این ورکشاپ توسط دو هنرمند ایرانی که روی پروژه های هم صدایی “unison” فعالند انجام خواهد شد.

سومین نشست بررسي جغرافيا و هنر

سه شنبه 6 مهر 1395 سومین نشست بررسي جغرافيا و هنر معاصر همراه با نقد آثار هنرمندان معاصر همدان با حضور بهنام کامراني(هنرمند معاصر و منتقد هنر)، ناصر پلنگی(هنرمند معاصر) و سعید دولتی (نقاش و نمایشگاه گردان این نمایشگاه) روز شنبه 10 مهر1395 از ساعت 17 تا 19 در نگارخانه لاله برگزار مي‌شود.

نمایشگاه انفرادی باربد گلشیری و شهریار حاتمی در بروژ

شنبه 10 مهر 1395 به مناسبت 500 سالگی درگذشت هرونیموس بوش، نقاش شهیر هلندی، و در ادامه نمایشگاههائی که در سراسر اروپا به این دلیل برگزار میشود، هنرمندان ایرانی باربد گلشیری و شهریار حاتمی، آخرین آثار خود را در قالب دو نمایشگاه انفرادی در شهر بروژ بلژیک به نمایش می گذارند.

پروژه آنلاین «شن روان»

شنبه 10 مهر 1395 «شن روان» پروژه‌ای است که در سال 2007 توسط سوزان وینچ، مورخ و مدرس نظریه هنر و هنر معاصر راه‌اندازی شد و در 9 سال گذشته با هدف ارائه نمایشگاه‌هایی در فرمت دی‌وی‌دی فعالیت می‌کرد.

بزرگداشت زنده‌یاد منصور ملکی در بنیاد لاجوردی برگزار می‌شود.

پنجشنبه 15 مهر 1395 مراسم بزرگداشت زنده‌یاد منصور (حسن) ملکی، شاعر، منتقد و روزنامه‌نگار پیشکسوت، روز شانزدهم مهرماه، یک سال پس از درگذشت او و همزمان با زادروزش در بنیاد لاجوردی برگزار می‌شود. در این مراسم همچنین از آخرین کتاب ملکی با عنوان «اشاره با گوشه‌ی چشم؛ تلمیح در غزل‌های حافظ» رونمایی خواهد شد.

بررسی آیین‌های ایرانی ماه محرم در گالری هپتا

شنبه 24 مهر 1395 گالری هپتا از تاریخ 25 مهر تا 28 مهر رویداد چهار روزه‌ای را با نام «بررسی آیین‌های ایرانی ماه محرم» (هر روز از ساعت 17) برگزار می‌کند.

نشست‌ جامعه نیومدیا، شماره بیست و نه | سرهای بی‌تن | شماره دو: دیباچه

يكشنبه 25 مهر 1395 ارائه‌ای از ستاره فاتحی و شهرزاد ایران‌نژاد سه شنبه ۲۷ مهر۱۳۹۵، ساعت 19 در بنیاد لاجوردی

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی