جستجو:
در:

رخدادهای آذر 1395

برپایی نمایشگاه "چشمه صبح" در موزه هنرهای دینی امام علی(ع)

جمعه 5 آذر 1395 گذری بر منتخب اشعار محمد علی بهمنی از دریچه خوشنویسی معاصر ایران با حضور اساتید بنام این هنر

آشنایی با دبیر و هیئت داوران دوسالانه چاپ دستی 26

يكشنبه 14 آذر 1395 دبیر جشنواره: مهرداد ختایی دبیر اجرایی: سلیمان محمدی هیئت داوران: عبدالحمید پازوکی، دکتر همایون سلیمی، شهروز صدر فرزانه، احمد وکیلی و رضا هدایت

نشست «روش‌شناسی مطالعات تاریخ هنر ايران»

يكشنبه 14 آذر 1395 "روش‌شناسی مطالعات تاریخ هنر ایران" ؛ اولین نشست از سلسله گفتارها در باب هنرهای تجسمی است که به منظور جبران بخشی از کمبودهای جدی مباحث آکادمیک پیرامون هنر تجسمی در داخل کشور، از سوی"منتقدان هنرهای تجسمی ایران" برنامه‌ریزی شده است. گفتار سیامك دل زنده اولین نشست از این مجموعه را شكل خواهد داد.

مصاحبه باخانم الهه یوزان مدیریت گالری ۲۶، درباره دوسالانه چاپ دستی 26

يكشنبه 21 آذر 1395 علی رغم آنکه چاپ دستی برای هنرمندان تصویرگر و نقاش حائز اهمیت بسیار است، در بازار هنر ایران توجهی درخور به این مدیوم هنری نمیشود. حال آنکه در عرصه ی جهانی هنر و بازار جهانی آن، این چنین نیست و امیدواریم شاهد روزی باشیم که درایران نیز چاپ دستی به جایگاه اصلی خود در میان دیگر زمینه های هنرهای تجسمی برسد؛ چرا که علاوه بر جنبه ی هنری این حرفه، اقتصاد و بازار هنر مربوط به آن نیز حائز اهمیت است.

آشنایی با نقش توران میرهادی در آفرینش هنری کودکان

سه شنبه 23 آذر 1395 سخنرانان: احمد رویایی، نوش‌آفرین انصاری، محمدابراهیم جعفری، زهرا فرمانی، محمد هدائی، زهره قائینی، اکبر نیکانپور، آذین اقلیدس و اجرای پرفورمنس توسط حافظ میرآفتابی

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی